Úvod > Kalendář akcí > Festival vína Český Krumlov
Príjezd sv. Martina
"> Príjezd sv. Martina "> Príjezd sv. Martina "> Podzimní tóny - food & wine composition, Tenis-Centrum "> Víno na zámku Ceský Krumlov, Schwarzenberské archivní sklepy "> Zahradní slavnost vína
1.11.
30.11.
+ Přidat foto

Festival vína Český Krumlov

Kdy 1. listopad 2020 - 30. listopad 2020 Gastronomické akce
Přehlídku vytříbených tuzemských i zahraničních vín, podzimní oslavu Svatomartinských vín, gastronomické lahůdky, ale také přátelská setkání se znalci vína a jedinečnou atmosféru v okouzlujících kulisách historického města - to vše a mnohem více nabízí Festival vína v Českém Krumlově.

Vynikající vína s gastronomickými a kulturními zážitky již osmým rokem mistrně spojuje Festival vína Český Krumlov, který od 1. do 30. listopadu 2020 opět nabídne obyvatelům a návštěvníkům města přehlídku tuzemských i zahraničních vín, podzimní oslavu Svatomartinských vín, gastronomické lahůdky a zejména přátelská setkání se znalci vína.

V programu festivalu nebude chybět tradiční příjezd sv. Martina, Svatomartinské víno a menu v partnerských restauracích, ani oblíbená Zámecká slavnost vína v Zámecké jízdárně. Po celou dobu festivalu bude probíhat program Víno & Gastronomie & Kultura, který nabídne přátelská posezení u sklenky vína s uznávanými sommeliéry a vinaři.

Celý popis
Naposledy změněno: 7. 1. 2020

Ubytování a restaurace v okolí