Úvod > Kalendář akcí > Festival vína Český Krumlov
Príjezd sv. Martina
"> Príjezd sv. Martina "> Príjezd sv. Martina "> Podzimní tóny - food & wine composition, Tenis-Centrum "> Víno na zámku Ceský Krumlov, Schwarzenberské archivní sklepy "> Zahradní slavnost vína
1.11.
30.11.
+ Přidat foto

Festival vína Český Krumlov

Kdy 1. listopad 2020 - 30. listopad 2020 Gastronomické akce
Přehlídku vytříbených tuzemských i zahraničních vín, podzimní oslavu Svatomartinských vín, gastronomické lahůdky, ale také přátelská setkání se znalci vína a jedinečnou atmosféru v okouzlujících kulisách historického města - to vše a mnohem více nabízí Festival vína v Českém Krumlově.

Vynikající vína s gastronomickými a kulturními zážitky již osmým rokem mistrně spojuje Festival vína Český Krumlov, který od 1. do 30. listopadu 2020 opět nabídne obyvatelům a návštěvníkům města přehlídku tuzemských i zahraničních vín, podzimní oslavu Svatomartinských vín, gastronomické lahůdky a zejména přátelská setkání se znalci vína.

V programu festivalu nebude chybět tradiční příjezd sv. Martina, Svatomartinské víno a menu v partnerských restauracích, ani oblíbená Zámecká slavnost vína v Zámecké jízdárně. Po celou dobu festivalu bude probíhat program Víno & Gastronomie & Kultura, který nabídne přátelská posezení u sklenky vína s uznávanými sommeliéry a vinaři.

Celý popis
Naposledy změněno: 23. 7. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Masná 130

Masná 130

Český Krumlov, Jižní Čechy
Residence Muzeum vltavínů

Residence Muzeum vltavínů

Český Krumlov, Jižní Čechy
Hotel Peregrin Český Krumlov

Hotel Peregrin Český Krumlov

Český Krumlov, Jižní Čechy