Úvod > Kalendář akcí > Festival vína Český Krumlov
Príjezd sv. Martina
"> Príjezd sv. Martina "> Príjezd sv. Martina "> Podzimní tóny - food & wine composition, Tenis-Centrum "> Víno na zámku Ceský Krumlov, Schwarzenberské archivní sklepy "> Zahradní slavnost vína
18.10.
23.11.
+ Přidat foto

Festival vína Český Krumlov

Kdy 18. říjen 2019 - 23. listopad 2019 Gastronomické akce
Přehlídku vytříbených tuzemských i zahraničních vín, podzimní oslavu Svatomartinských vín, gastronomické lahůdky, ale také přátelská setkání se znalci vína a jedinečnou atmosféru v okouzlujících kulisách historického města - to vše a mnohem více nabízí Festival vína v Českém Krumlově.

Vynikající vína s gastronomickými a kulturními zážitky již osmým rokem mistrně spojuje Festival vína Český Krumlov, který od 18. října do 23. listopadu 2019 opět nabídne obyvatelům a návštěvníkům města přehlídku tuzemských i zahraničních vín, podzimní oslavu Svatomartinských vín, gastronomické lahůdky a zejména přátelská setkání se znalci vína.

V programu festivalu nebude chybět tradiční příjezd sv. Martina, Svatomartinské víno a menu v partnerských restauracích, ani oblíbená Zámecká slavnost vína v Zámecké jízdárně. Po celou dobu festivalu bude probíhat program Víno & Gastronomie & Kultura, který nabídne přátelská posezení u sklenky vína s uznávanými sommeliéry a vinaři.

Celý popis
Naposledy změněno: 18. 9. 2019