Úvod > Co chcete dělat? > Prohlídky města Český Krumlov s průvodcem nebo audioguide
Prohlídky města Český Krumlov s průvodcem nebo audioguide
"> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Zážitky

Prohlídky města Český Krumlov s průvodcem nebo audioguide

Toužíte objevit kouzlo historického centra Českého Krumlova? Kvalifikovaní průvodci vás provedou romantickými ulicemi a přiblíží vám nejen zajímavé dějiny, ale i pozoruhodnou současnost. Nechcete se tísnit ve skupince s ostatními turisty? Vychutnat si krásy města nezávisle vám umožní audioguide.
Ze široké nabídky průvodcovaných prohlídek si můžete vybrat prohlídku skupinovou či individuální. Prohlídku lze zaměřit tématicky (historie, architektura, prohlídka pivovaru, prohlídka grafitového dolu, plavba na dřevěném voru aj.) nebo přizpůsobit vašim požadavkům, a to v mnoha jazycích (čeština, němčina, angličtina, francouzština, španělština, italština, ruština, japonština, maďarština aj.). Kromě těchto prohlídek na objednávku nabízí Infocentrum Český Krumlov i denní prohlídky města, prohlídku Krumlovské tajemno, Krumlovská mystéria, Magické město i noční a zážitkové prohlídky městem.

Prohlídka města s profesionálním průvodcem vás seznámí nejen s bohatou minulostí města a s jeho bývalými vládci, ale zavede vás i do nejkrásnějších zákoutí dodnes kompletně zachvalého starobylého města.
 

Prohlídka s audioguidem

Naopak s audioguidem můžete prohlídku města přizpůsobit svým potřebám – prohlídku můžete kdykoli přerušit a odpočinout si u kávy, osvěžit unavené nohy ve Vltavě či se jen zastavit a koupit si suvenýr. Pokud při prohlídce narazíte na něco zajímavého, můžete se i zdržet, aniž byste měli strach, že vám průvodce zmízí z dohledu. Využijte tedy výhod, které audioguide nabízí, a poznejte Český Krumlov podle svých časových možností.

Audioprůvodce je zařízení v podobě přenosného telefonního sluchátka, ze kterého je možné vyslechnout si výklad o městě a jeho nejvýznamějších památkách a lokalitách. Kromě zařízení dostane návštěvník také vytištěný plánek s doporučenou trasou s vyznačenými body, ke kterým jsou jednotlivé sekvence nahrávky určeny. 

Provozovatel

Infocentrum Český Krumlov

Náměstí Svornosti 2
381 01 Český Krumlov
Tel.:
+420 380 704 622
Tel.:
+420 380 704 623
Email:
info@ckrumlov.cz
WWW:
www.ckrumlov.cz/p...
GPS:
48,810893 14,315486
 
 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Peregrin Český Krumlov

Hotel Peregrin Český Krumlov

Český Krumlov, Jihočeský kraj
Masná 130

Masná 130

Český Krumlov, Jihočeský kraj