!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > První máj - polibek pod rozkvětlým stromem na zámku Loučeň
První máj - polibek pod rozkvětlým stromem na zámku Loučeň
"> "> "> "> ">
1.5.
+ Přidat foto
Společenské akce

První máj - polibek pod rozkvětlým stromem na zámku Loučeň

Kdy 1. květen 2021 10:00 - 21:00
První máj lásky čas, aneb kdo se pod rozkvetlým stromem nepolíbí, tomu láska uschne. V našem půvabném anglickém parku naleznete mnoho stromů k této výjimečné romantické příležitosti.
Políbení pod rozkvetlými stromy můžete zažít v zámeckém parku mnohokrát a pokaždé pod jiným stromem. 
Pro všechny, kteří si chtějí svoji lásku opečovávat a postarat se, aby vzkvétala, máme připravenu mapku parku s vyznačením stromů, které jsou právě v plném květu. 

Neváhejte si udělat výlet právě k nám a objevovat rozkvetlé stromy. Park pro vás bude otevřen denně od 10:00 - 18:00 hodin, o víkendech a svátcích až do 21:00 hod

A proč návštěvu parku nespojit s piknikem?

Pánové by neměli zapomenout na svou "povinnost" (velice příjemnou) prvomájového líbání. Tento zvyk políbení ženám slibuje přitažlivost, krásu a lásku po celý příští rok. Není den v roce, který by se víc hodil pro romantický polibek.

Zkrátka se líbejte a užívejte si prvního květnového dne. Oslavte 1. máj líbáním a nedopusťte, aby vaše hezké polibky a objímání s prvním květnem skončily.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 15. 10. 2020