!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Prostřený Karlův most
Gastronomické akce

Prostřený Karlův most

Kdy 30. červen 2020 18:00 - 22:00
Zveme vás na netradiční hostinu, přijďte povečeřet u půlkilometrového stolu přímo na Karlově mostě.
Zažíváme unikátní situaci, kdy Karlův most není přeplněn lidmi. To možná už jen tak nezažijeme. Chceme společně s vámi symbolicky oslavit rozloučení s uplynulým nelehkým obdobím koronavirové krize. Pojďme společně prožít tento jedinečný moment a staňte se spolutvůrci setkání, které se zapíše do našich životů.

My připravíme na 515 m dlouhém mostě 515 m dlouhý stůl s bílými ubrusy a zveme ke stolu vás, Pražany. Může přijít kdokoliv, jen musí něco přinést. Třeba upečte bábovku, připravte jednohubky, přineste růži do vázy. Anebo jenom ve večerce kupte hroznové víno. Jde o akt důvěry, že každý něco přinese.

Kvůli hygienickým a organizačním důvodům je potřeba se na slavnost zdarma registrovat přes systém www.goout.net a na místě již dostanete placku, která pro vás bude pozvánkou ke stolu.

‼ Jsme stejně jako vy rádi, že velká omezení spojená s koronavirem už máme za sebou. Ale pokud se necítíte dobře, vyhněte se prosím akci s ohledem na bezpečnost ostatních účastníků.

Pomozte nám udělat tuto jedinečnou akci a pozvěte své přátele a sousedy.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 29. 6. 2020