!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Čokoládové podzimní prázdniny na zámku Loučeň
Čokoládové podzimní prázdniny na zámku Loučeň
"> "> ">
28.10.
1.11.
+ Přidat foto
Akce pro děti

Čokoládové podzimní prázdniny na zámku Loučeň

Kdy 28. říjen 2020 11:001. listopad 2020 16:00
Celkem pět dní volna čeká od středy 28. do neděle 1. listopadu na všechny školou povinné děti. Zámek Loučeň pro ně chystá čokoprázdniny a k nim příjemný dárek: Během celých čokoprázdnin děti neplatí žádné vstupné!
Hezký prázdninový zážitek čeká na děti, které vezmou jejich rodiče či prarodiče v některém z pěti prázdninových dnů na zámek Loučeň. „Máme jasné lákadlo - a to jsou naše čokoládové prohlídky, kde se děti i jejich rodiče dozvědí o čokoládě hodně zajímavého, ale hlavně: ochutnají přímo v zámeckých pokojích postupně hned několik druhů čokolád," řekl kastelán zámku Vratislav Zákoutský. A co navíc hodně ocení dospěláci: Po celé prázdniny neplatí děti na Loučeni žádné vstupné. "To se netýká jen jedinečných čokoládových prohlídek, ale také vstupu do oblíbených labyrintů. Pokud tedy absolvujete s dítětem vše, co o prázdninách zámek Loučeň nabízí, utratíte za něj jen symbolických 40 Kč za zkonzumovanou čokoládu," sdělila Kateřina Šrámková, ředitelka zámku Loučeň.

A jakou čokoládu ochutnáte:
Všechny vzorky pro nás připravil pan Přebinda z firmy Královská čokoláda. Ochutnáte kvalitní hořkou, mléčnou a bílou čokoládu. Poznáte jak chutná jednodruhová plantážová čokoláda z její pravlasti Ameriky a na závěr ochutnáte ručně dělanou pralinku, dětskou pro děti, pro dospělé budou i pralinky dámské a pánské.

Čokoládové prohlídky po celé prázdniny od rána do večera
Čokoládové prohlídky se na zámku těší oblibě již delší dobu. V létě ale na ně musí návštěvníci čekat do páté v podvečer, kdy tradičně přichází jejich hodina. Ne každému se ale chce, nebo má tu možnost čekat do konce otvírací doby. Během podzimních prázdnin proto budou čokoládové prohlídky volně rozloženy do celé provozní doby. A co navíc: Protože jsou to prohlídky prázdninové, bude komentář ještě víc přizpůsoben dětskému publiku, než u čokoládových prohlídek v hlavní sezóně. Děti, ale i dospělí se dozví mnohé překvapivé skutečnosti: třeba že i čokoláda má svého Boha.

ČOKOPRÁZDNINY
Středa 28.října  - neděle 1.listopadu 
  • Vstupné do labyrintů pro děti zdarma
  • Vstupné na libovolné denní prohlídky zámku pro děti zdarma
  • Čokoládové prohlídky pro děti jen za 40 Kč (cena čokolády)
  • Volný vstup pro děti platí na všechny denní, nikoli však noční prohlídky.
  • Tato nabídka platí pro rodinné výlety, nikoli pro dětské skupiny.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 30. 7. 2020