Úvod > Kalendář akcí > Čokoládové podzimní prázdniny na zámku Loučeň
Čokoládové podzimní prázdniny na zámku Loučeň
"> "> ">
26.10.
30.10.
+ Přidat foto

Čokoládové podzimní prázdniny na zámku Loučeň

Kdy 26. říjen 2019 11:00 - 30. říjen 2019 16:00 Akce pro děti
Celkem pět dní volna čeká od soboty 26. do středy 30. října na všechny školou povinné děti. Zámek Loučeň pro ně chystá čokoprázdniny a k nim příjemný dárek: Během celých čokoprázdnin děti neplatí žádné vstupné!
Hezký prázdninový zážitek čeká na děti, které vezmou jejich rodiče či prarodiče v některém z pěti prázdninových dnů na zámek Loučeň. Máme jasné lákadlo - a to jsou naše čokoládové prohlídky, kde se děti i jejich rodiče dozvědí o čokoládě hodně zajímavého, ale hlavně: ochutnají přímo v zámeckých pokojích postupně hned několik druhů čokolád. A co navíc hodně ocení dospěláci: Po celé prázdniny neplatí děti na Loučeni žádné vstupné. To se netýká jen jedinečných čokoládových prohlídek, ale také vstupu do oblíbených labyrintů.

A jakou čokoládu ochutnáte:
Všechny vzorky pro nás připravil pan Přebinda z firmy Královská čokoláda. Ochutnáte kvalitní hořkou, mléčnou a bílou čokoládu. Poznáte jak chutná jednodruhová plantážová čokoláda z její pravlasti Ameriky a na závěr ochutnáte ručně dělanou pralinku, dětskou pro děti, pro dospělé budou i pralinky dámské a pánské.

Čokoládové prohlídky po celé prázdniny od rána do večera
Čokoládové prohlídky se na zámku těší oblibě již delší dobu. V létě ale na ně musí návštěvníci čekat do páté v podvečer, kdy tradičně přichází jejich hodina. Ne každému se ale chce, nebo má tu možnost čekat do konce otvírací doby. Během podzimních prázdnin proto budou čokoládové prohlídky volně rozloženy do celé provozní doby. A co navíc: Protože jsou to prohlídky prázdninové, bude komentář ještě víc přizpůsoben dětskému publiku, než u čokoládových prohlídek v hlavní sezóně. Děti, ale i dospělí se dozví mnohé překvapivé skutečnosti: třeba že i čokoláda má svého Boha.

Pohádky v zámecké oranžerii od soboty do pondělí
26.10.   
12:00   Nábor šašků
14:00   Povídání o pejskovi a kočičce
 
27.10. 
12:00   Malá pohádka o veliké řepě
14:00   Pohádky z mechu a kapradí
 
28.10. 
12:00   Doktorská pohádka
14:00   Nezbedná pohádka o Koblížkovi
 
ČOKOPRÁZDNINY
Sobota 26. - středa 30. října
Vstupné do labyrintů pro děti zdarma
Vstupné na libovolné denní prohlídky zámku pro děti zdarma
26.-28.10. 2 pohádky pro děti zdarma
Čokoládové prohlídky pro děti jen za 40 Kč (cena čokolády)
Volný vstup pro děti platí na všechny denní, nikoli však noční prohlídky.
Tato nabídka platí pro rodinné výlety, nikoli pro dětské skupiny.
Celý popis
Naposledy změněno: 15. 10. 2019