Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Neformální taneční kurzy pro páry
Neformální taneční kurzy pro páry
Sportovní akce

Neformální taneční kurzy pro páry

Taneční škola Stanislava Schöna zve všechny dámy a pány do kurzů společenského tance a na taneční večery. Lekce jsou určeny pro úplné začátečníky, mírně pokročilé i pokročilé. Pro odpůrce společenského oblečení pořádáme neformální taneční kurzy.
Taneční škola Stanislava Schöna zve všechny dámy a pány do kurzů společenského tance. Naše taneční jsou vedeny v přátelské a neformální atmosféře, to znamená, že nevyžadujeme společenský oděv a můžete si přijít zatančit v tom, v čem se cítíte nejlépe.

Také přístup k tanečním párům je otevřenější. Kurz je rozložen do osmi dvouhodinových lekcí, kdy se v kurzech pro začátečníky naučíte základy latinskoamerických a standardních tanců. Pro pokročilé tanečníky jsou poté určeny kurzy pro pokročilé nebo čtvrteční pravidelné taneční večery, kde jsou již složitější
krokové sestavy. Taneční kurzy jsou výborným prostředkem, jak strávit s protějškem příjemné chvíle plné nových zkušeností.

Kurzy trvají do prosince.

Provozovatel

Taneční škola Stanislava Schöna

Pražská 131a
370 01 České Budějovice
Tel.:
+420 602 302 034
Email:
kurzy@lastdance.cz
WWW:
www.lastdance.cz
GPS:
48,992966 14,476772
 
 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Krampuslauf vol.IV

Krampuslauf České Budějovice vol.IV.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Silvestrovský Lannův ponor vltavský – otužilci v Českých Budějovicích

Další ročník Silvestrovského Lannova ponoru do Vltavy bude opět svátkem všech otužilců. Přijďte se ponořit nebo aspoň podpořit.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Vánoční dílničky v LaDílně

Přijďte se předvánočně naladit a vyrobit si originální keramickou vánoční dekoraci. V prodloužené otvírací době budeme zdobit keramické výrobky s vánoční tematikou za pomoci nejrůznějších snadných, avšak efektních technik.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Přílet anděla do Českých Budějovic

Nenechte si ujít Přílet anděla a Andělskou pochůzku v Českých Budějovicích. Přílet anděla na náměstí Přemysla Otakara II. probíhá již tradičně 5. prosince. Tedy i v letošním roce se anděl chystá slétnout z Černé věže přesně v 17:45 hodin.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Taneční škola Stanislava Schöna

Společenské tance pro páry, latina a salsa pro ženy, taneční klub a lekce tancování pro děti a mládež.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Taneční kurzy společenského tance v Českých Budějovicích

Taneční kurzy manželů Schönových v Českých Budějovicích jsou určeny pro všechny zájemce bez věkového omezení, kteří rádi tancují. Díky této taneční škole si užijete každý ples!
České Budějovice, Jihočeský kraj

Oáza smyslů v Orient Spa – Filipínské masáže v Českých Budějovicích

Regenerační a relaxační wellness centrum Orient Spa v Českých Budějovicích je místo, kde můžete zapomenout na okolní svět a všechny starosti nechat za dveřmi. Uvítá vás vůně a hudba Orientu a vkusně upravené historické interiéry s atmosférou dalekých východních zemí.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Taneční škola Elis

Na plese se celý večer děsíte okamžiku, kdy vás někdo bude nutit tančit. Před blížící se svatbou známých dopředu vymýšlíte historky o zvrtnutém kotníku a když se přiblíží maturitní ples vašich dětí, nahodíte výraz suveréna a doufáte, že vaše ratolesti neodhalí, že jste lepší herec než tanečník.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Pivnice Budvarka – první restaurace pivovaru Budvar v Českých Budějovicích

Zrekonstruovaná pivnice Budvarka nabízí výtečně ošetřená piva z produkce Budějovického Budvaru, tradiční českou i mezinárodní kuchyni a příjemnou obsluhu, která splní každé vaše přání. Na velké obrazovce můžete sledovat vybraná televizní sportovní utkání.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Mlékomaty farmy Kolný v Českých Budějovicích – od kravičky přímo k vám

Farma Dynín v současnosti provozuje dva mlékomaty – jeden u Terna v Českých Budějovicích a druhý u Coopu v Lišově. Plní se mlékem z farmy v Kolném, kterou provozuje Zemědělské obchodní družstvo Kolný – jedna z dceřiných firem Zemědělských služeb Dynín.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Masné krámy – známá českobudějovická restaurace

Restaurace navazuje na tradici opřenou o pohostinnost v jižních Čechách, na proslulou kuchyni, která se zakládá na staročeských recepturách, a na světoznámou značku piva Budweiser Budvar.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Clarion Congress Hotel České Budějovice

Clarion Congress Hotel České Budějovice je dominantou města, díky které máte jižní Čechy jako na dlani. Našli jste své zázemí pro služební cesty i rodinnou dovolenou třeba na kolech.
České Budějovice, Jihočeský kraj