Úvod > Co chcete dělat? > Sport hotel v Českých Budějovicích
Ubytování

Sport hotel v Českých Budějovicích

Sport hotel České Budějovice, nově vybudovaný a otevřený na konci roku 2013, nabízí krásné ubytování kousek od historického centra Českých Budějovic, pár kroků od cyklostezky. Výhodou hotelu je také to, že patří k nekuřáckým zařízením.

SPORT HOTEL České Budějovice nabízí kvalitní a pohodlné ubytování, ať už pro klidný odpočinek nebo aktivní dovolenou, a to jak v Českých Budějovicích, tak i v jeho malebném okolí.SPORT HOTEL České Budějovice disponuje celkově 22 pokoji a 2 apartmány s celkovou ubytovací kapacitou 65 lůžek. Pokoje jsou dispozičně řešeny jako dvoulůžkové a třílůžkové, vybavené stylovým nábytkem, koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, některé pokoje mají také balkón nebo LED televizor.

Apartmány jsou zařízeny jako dva oddělené dvojlůžkové pokoje, které mají společný vstupní prostor, kuchyňský kout a koupelnu. Ve všech pokojích jsou manželské postele, které lze dle potřeby od sebe oddělit. Pro hosty jsou na pokojích připraveny osušky, ručníky, koupelnové předložky a hygienické potřeby.

Dále si můžete předem objednat masáže přímo v prostorách hotelu. Nedílnou součástí je také pinpongový stůl k využití po dohodě na recepci. V přízemí hotelu se nachází masérna, čítárna a výdejna jídel, ve které se podávají snídaně pro hotelové hosty v době od 7:00 – 10:00 hodin.

V 1. patře je nezaměnitelnou součástí hostel speciální sportovní centrum, kde můžete využít tělocvičnu s trvale postaveným boxerským ringem. Ve 2. patře se nacházejí školící a konferenční prostory a ještě jeden menší kondiční sál. Celý hotel je vzhledem ke svému zaměření nekuřácký.

Tělesně postižené osoby mohou využít bezbarierový přístup po celém hotelu a také speciálně vybavený pokoj. Pro hotelové hosty je dále k dispozici kamerově snímané parkoviště u hotelu, dva výtahy, úschovna kol, zavazadel a Wi-Fi připojení v celém hotelu zdarma. V těsném sousedství hotelu vede cyklistiká stezka a s hotelem sousedí sportovní areál SKP České Budějovice s možností využití fotbalového, volejbalového nebo beach volejbalového hřiště, běžecké dráhy, tenisových kurtů, posilovny nebo horolezecké stěny.

Ubytování a restaurace v okolí

Clarion Congress Hotel České Budějovice

Clarion Congress Hotel České Budějovice

České Budějovice, Jihočeský kraj
Hotel Budweis v centru Českých Budějovic

Hotel Budweis v centru Českých Budějovic

České Budějovice, Jihočeský kraj