Úvod > Co chcete dělat? > Lázně a wellness > IGY Centrum České Budějovice – saunový svět Saunia
Lázně a wellness

IGY Centrum České Budějovice – saunový svět Saunia

Saunia, s.r.o. je největší řetězec saunových světů v České republice. Pobočky mají otevřeno 362 dní v roce 7 dní v týdnu. Saunia, s.r.o. založili nadšenci do saunování, jejichž snem bylo dopřát vysokou kvalitu služby a zážitku saunování naprosto všem lidem bez rozdílu.
Saunia v IGY Centru nabízí 8 saun pro dostačený komfort návštěvníků: saunu s parním nárazem (ceremoniální sauna), 2 x klasickou finskou saunu, extra horkou finskou saunu jako novinku na trhu, solnou saunu, herbal saunu a tropickou saunu. Pro ochlazení slouží ochlazovací bazének, sprchy s vodním mlžením, ochlazovací vědra a ledová studna s ledovou tříští. Otevřeno je 362 dní v běžném roce od 9 do 23 hodin, zavřeno je pouze na vánoční svátky.

Saunové světy pořádají saunové ceremoniály, které umocní jak prožitek saunování, tak jsou velmi atraktivním zážitkem pro všechny smysly člověka. V běžném provozu je program saunových ceremoniálů podle aktuální sezóny, v zimním období od 16 do 22 hodin, v letní sezóně od 17 do 21 hodin. Ceremoniály se mohou lišit svým pojetím, nejčastěji se střídají relaxační ceremoniál s dynamickým, který je opravdu nevšedním zážitkem vyhledávaným mezi návštěvníky. O program se starají profesionální sauneři, kteří jsou pečlivě školeni saunovými mistry z řad zaměstnanců řetězce Saunia.

Jednodenní vstup bez časového omezení stojí 469 Kč. Vstup na 2 hodiny 359 Kč. Pro stálé klienty je nejvýhodnější klubová karta, která zákazníkům zlevňuje vstup o 30 Kč, díky které získá zákazník přístup k pravidelným akcím a dalším výhodám. Využít je možno i Multisport kartu, která zlevní ceníkový vstup, maximálně však o 150 Kč. Výhody nelze vzájemně kombinovat, např. není možno použít kartu Multisport společně s klubovou kartou Saunia.
 

Saunový svět od Ranný architects

Saunový svět Saunia v IGY Centru byl navržen architektonickou kanceláří Ranný architects. Příjemné prostředí ve stylu Saunia nabízí neopakovatelnou atmosféru a ideální místo pro intenzivní odpočinek. Zákazníci se mohou kdykoliv rozhodnout a projít ze světa shonu a pracovních povinností do zázračného světa Saunia. Nepotřebují mít s sebou žádné propriety – vše je k dispozici v ceně vstupu, mohou tak kdykoli přijít a užít si třeba jen 2 hodinky příjemného odpočinku mezi pracovními schůzkami.

Barvám neutečeš – České Budějovice

Staň se součástí dne plného barev, zábavy a radosti!
České Budějovice, Jihočeský kraj

Indian Riders Fest 2023 v Českých Budějovicích

Přijďte si vychutnat jedinečnou atmosféru s Indian riders z celé Evropy a zbytku světa na Indian Riders Fest 2023 v Českých Budějovicích.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Fesťáček České Budějovice

ruhý ročník největšího festivalu pro děti! Bývalý Kinder fest se mění na Fesťáček!
České Budějovice, Jihočeský kraj

Schyzo – Tour z V. Patra 2023

Schyzo se s novým albem po letech vrací do Českých Budějovic. Spolu s ním vystoupí i jeho kolegové Dyzivv, Pyko Fatal a záda jako vždy bude krýt DJ Saka.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Jóga pod širým nebem v Igy Centru

Přijďte si zacvičit a užít výhled na všechny věže Budějovic. Lekce jsou vhodné pro pokročilé i začátečníky.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Fit Baby – nové cvičení pro děti

Ideální cvičení pro děti v raném věku. Rozvíjí jejich pozornost, poznání a manuální dovednosti
České Budějovice, Jihočeský kraj

Zlepšení a udržení fyzické kondice v Holiday Fitness Club České Budějovice

Centrum nabízí návštěvníkům široké spektrum sportovních aktivit, programů a služeb na zlepšení a udržení fyzické kondice.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Morový špitál s kostelem Nejsvětější Trojice v Českých Budějovicích

Morový špitál s kostelem Nejsvětější Trojice sloužil jako městský útulek k izolaci osob nakažených některou z infekčních chorob – leprou, morem nebo cholerou. Během 19. století se z morového špitálu stal chudobinec.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Clarion Congress Hotel České Budějovice

Clarion Congress Hotel České Budějovice je dominantou města, díky které máte jižní Čechy jako na dlani. Našli jste své zázemí pro služební cesty i rodinnou dovolenou třeba na kolech.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Masné krámy – známá českobudějovická restaurace

Restaurace s proslulou kuchyní si zakládá na staročeských recepturách, a na světoznámé značce piva Budweiser Budvar. V dávné minulosti sloužil objekt k prodeji masa a masných výrobků. Oblíbená českobudějovická restaurace je zde od roku 1953.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Sport hotel v Českých Budějovicích

Sport hotel České Budějovice, nově vybudovaný a otevřený na konci roku 2013, nabízí krásné ubytování kousek od historického centra Českých Budějovic, pár kroků od cyklostezky. Výhodou hotelu je také to, že patří k nekuřáckým zařízením.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Apartpenzion České Budějovice

Apartmán penzion České Budějovice, to je dostupné a přitom komfortní ubytování v centru Českých Budějovic.
České Budějovice, Jihočeský kraj