Úvod > Co chcete dělat? > Taneční kurzy společenského tance v Českých Budějovicích

Taneční kurzy společenského tance v Českých Budějovicích

Zážitky
Taneční kurzy manželů Schönových v Českých Budějovicích jsou určeny pro všechny zájemce bez věkového omezení, kteří rádi tancují. Díky této taneční škole si užijete každý ples!
Do "tanečních" se nemusí chodit jen v mladém věku. I starší tanečníci v mohou dohnat to, co v mládí zameškali, nebo v tanci objevit vítaný způsob relaxace, pohybu, pobavení a společenského kontaktu.

Taneční škola manželů Schönových má pro vás na výběr mnoho typů tanečních kurzů - taneční kurzy pro nezadané, taneční pro dospělé, latinskoamerické tance pro ženy, salsa kurzy, refresh, latinskoamerické tance pro páry... atp.

V základních lekcích se naučíte všechny známé společenské tance a to především: waltz, foxtrot, tango, valčík, cha-cha, rumba, jive, polka, blues, salsa. Lektoři vám umožní proniknout do základů těchto tanců, které lze využít na plesích a tanečních zábavách.

Kromě klasických tréninkovým hodin škola pořádá také zajímavé taneční workshopy, kde tanečníci pracují na speciálních choreografiích, se kterými se následně zúčastňují národních a mezinárodních soutěží.
Celý popis
Naposledy změněno: 8. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Apartpenzion České Budějovice

Apartpenzion České Budějovice

České Budějovice, Jižní Čechy
Sport hotel v Českých Budějovicích

Sport hotel v Českých Budějovicích

České Budějovice, Jižní Čechy