!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Májové putování po sklepech v Novém Šaldorfu

Májové putování po sklepech v Novém Šaldorfu

Kdy 18. květen 2019 10:00 - 20:00 Gastronomické akce
Novošaldorfští vinaři pro Vás v sobotu od 10 hodin otevřou vinné sklepy k návštěvě a celodenní ochutnávce mnoha desítek skvělých šaldorfských vín.
Jako tradičně pro vás připravujeme i soutěž o nejlepšího degustátora. Na nejlepšího hodnotitele čeká plný trakař výborných šaldorfských vín.

Základní vstupné - 400 Kč - obdrží každý návštěvník skleničku, taštičku na skleničku, degustační kartu pro účast v soutěži o nejlepšího degustátora, 40 šaldorfských tolarů a bohatý a zajímavý program při otevřených sklepech. Sklenička s barevným potiskem platným pro aktuální ročník slouží jako doklad návštěvníka otevřených sklepů.

Samozřejmostí je i další doprovodný a hudební program. Ve sklepních uličkách v Novém Šaldorfu odpoledne ve sklepních uličkách zahrají cimbálové muziky. Na podiu u historického lisu odpoledne taneční a hudební program. Večer na podiu hrají ONKELS.
Celý popis
Naposledy změněno: 25. 2. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Krásný sklep v Novém Šaldorfě

Krásný sklep v Novém Šaldorfě

Nový Šaldorf-Sedlešovice, Jižní Morava
Arte Vini - umění vinařského řemesla

Arte Vini - umění vinařského řemesla

Nový Šaldorf-Sedlešovice, Jižní Morava
Modré sklepy v Novém Šaldorfě

Modré sklepy v Novém Šaldorfě

Znojmo, Jižní Morava