Úvod > Co chcete dělat? > Vinný sklípek u Jelena
Gurmánská turistika

Vinný sklípek u Jelena

Pojďte s námi okoštovat výborné moravské víno! V našem sklepním labyrintu vám rozlejeme 8 vzorků moravských zemských vín, náš sklepmistr vám povypráví o výrobě, a provede naším bludištěm, které skrývá více jak 160 metrů chodeb.
Unikátní rodinný sklípek s jedinečnou atmosférou a velmi osobním přístupem. Ochutnáme společně 8 vzorků bílého i červeného vína a dozvíte se vše o výrobě vína, jeho odlišnostech i charakteristice. Malé občerstvení je u nás samozřejmostí a je zahrnuto v ceně zážitku. Společně tak strávíme 2 hodiny zábavy, povídání a degustací.

Náš sklípek je vlastně sklepním komplexem a tak se určitě nebudete cítit stísněně i v počtu 50 osob. Vítáni jsou vaši domácí mazlíčci, děti, senioři i osoby na vozíku. Náš sklep je totiž bezbariérový. Zahrát si také můžete nějakou z interaktivních her, které jsme pro vás připravili nebo posedět nejen uvnitř ale i venku na zahradě nad sklepem.

K ochutnávce si můžete objednat i kanapky, výběr sýrů a salámů, kousek uzeného masa, hrozny révy vinné, domácí chléb a další drobnosti, které k degustacím patří.

A pokud jste opravdu milovníci vína a pohody, rádi vám nabídneme i variantu s neomezenou konzumací jak vína, tak jídla!

Pokud potřebujete zajistit dopravu, určitě se na nás obraťte. Máme vlastní autobusovou dopravu, která je naší hlavní činností. Klidně vás vyzvedneme na nádraží osobním autem, autobusem a nebo dovezeme až z Prahy.

 
Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí

Víno Hort – víno s 5V

Víno Hort – víno s 5V

Dobšice, Jihomoravský kraj
Arte Vini – umění vinařského řemesla

Arte Vini – umění vinařského řemesla

Nový Šaldorf-Sedlešovice, Jihomoravský kraj