!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Vinný sklípek u Jelena
Prodej vína
"> Prodej vína "> Výroba vína 2020 "> Vchod k nám do sklípku "> Výroba vína 2020 "> Pískovcový sklípek "> Chotbičky ve sklípku "> Mošt Zweigeltrebe Rose "> Výroba vína 2020 "> Místní vinice "> Víno v tancích "> Vinný sklípek Jana
+ Přidat foto
Gurmánská turistika

Vinný sklípek u Jelena

Máte rádi vino? Pak musíte zavítat do našeho 500 let starého, pískovcového sklípku na ochutnávku. Čeká vás 8 druhů vzorků, menší občerstvení a možnost nákupu vín.
Unikátní rodinný sklípek s jedinečnou atmosférou a velmi osobním přístupem. Ochutnáme společně 8 vzorků bílého i červeného vína a dozvíte se vše o výrobě vína, jeho odlišnostech i charakteristice. Malé občerstvení je u nás samozřejmostí a je zahrnuto v ceně zážitku. Společně tak strávíme 2 hodiny zábavy, povídání a degustací.

Náš sklípek je vlastně sklepním komplexem a tak se určitě nebudete cítit stísněně i v počtu 50 osob. Vítáni jsou vaši domácí mazlíčci, děti, senioři i osoby na vozíku. Náš sklep je totiž bezbariérový. Zahrát si také můžete nějakou z interaktivních her, které jsme pro vás připravili nebo posedět nejen uvnitř ale i venku na zahradě nad sklepem.

K ochutnávce si můžete objednat i kanapky, výběr sýrů a salámů, kousek uzeného masa, hrozny révy vinné, domácí chléb a další drobnosti, které k degustacím patří.

Pokud potřebujete zajistit dopravu, určitě se na nás obraťte. Máme vlastní autobusovou dopravu, která je naší hlavní činností. Klidně vás vyzvedneme na nádraží osobním autem, autobusem a nebo dovezeme až z Prahy.

 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 25. 10. 2020
22.5.
Hudba na vinicích 2021 - David Koller

Hudba na vinicích 2021 - David Koller

Dobšice, Jižní Morava
20.3.
Znojemský košt 2021

Znojemský košt 2021

Znojmo, Jižní Morava
30.10.
Vrbovecké vinobraní 2021

Vrbovecké vinobraní 2021

Vrbovec, Jižní Morava
1.5.
11.9.
Vinobus VOC Znojmo

Vinobus VOC Znojmo

Znojmo, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí

Víno Hort - víno s 5V

Víno Hort - víno s 5V

Dobšice, Jižní Morava
Arte Vini - umění vinařského řemesla

Arte Vini - umění vinařského řemesla

Nový Šaldorf-Sedlešovice, Jižní Morava