Úvod > Kalendář akcí > Legendy 2022 – motoristická slavnost v Praze
Legendy 2022 – motoristická slavnost v Praze
"> "> "> "> "> ">
28.5.
29.5.
Přidat foto
Výstavy

Legendy 2022 – motoristická slavnost v Praze

7. ročník motoristické slavnosti, 1.000 snů na jednom místě – největší motoristická výstava v České republice. Automobilová slavnost Legendy 2022 se koná na Výstavišti v Holešovicích.
Největší motoristické akce, která spojuje prvky výstavy, festivalu a exhibice do jednoho prvku – slavnosti. Představí se stovky vozů, motocyklů a mnoho hvězd motorsportu. Tato koncentrace umu, krásy a vášně nemá v Čechách obdoby.

Automobilová slavnost v celém areálu Výstaviště Praha v pražských Holešovicích v rámci svého 7. ročníku přes jeden tisíc exponátů.
  • Italská vášeň – přehlídka italských značek – hlavní téma ročníku
  • Automobilové kluby
  • Motocyklové kluby
  • Automobilky a dealeři
  • Renovátoři, vybavení pro motoristy
  • Občerstvení a zábava pro děti 
 

Pavilon elegance

Pavilon elegance se do historie Legend nesmazatelně zapsal jako jeden z pilířů slavnosti. unikátní přehlídku krásných, elegantních a jedinečných automobilů a motocyklů. Jedná se o padesát špičkových exponátů vystihující krásu a designovou eleganci. Vystavené exkluzivní exponáty v této časti paláce pochází z celé ČR a stejně tak ze zahraničních sbírek a depozitů. Atmosféru výjimečnosti a noblesy této expozice podtrhuje také samotný prostor vnitřní i venkovní architektury Pravého křídla Průmyslového paláce.


Pavilon rychlosti

Tento pavilon naleznete ve střední části Průmyslového paláce. Návštěvníkům předvedeme nejlepší techniku své doby od nejstarších závodních monopostů až po novodobé skvosty s použitím technologií Formule 1.

Na jednom místě můžete obdivovat vozy kategorie "grand tourismo" společně s unikátními supersporty. Mezi vystavenými exponáty najdete vozy značek Ferrari, Lamborghini, Pagani, Aston Martin, Jaguar a mnoho dalších.
 

Pavilon technologie

Moderní technologie nás obklopují čím dál více. Ale nepředstavujme si pod těmito technologiemi pouze nejnovější elektronické systémy v konstrukcích automobilů nebo motocyklů. Technologický pokrok vstoupil výrazně do celkové mobility a konektivity lidstva. Tento pavilon věnovat všem, kdo dnes s těmito technologiemi již pracují, ale také těm, kteří se o nich chtějí dozvědět mnohem více. Mimo jiné vás zde seznámíme s konceptem budoucích chytrých řešení mnoha oblastí v hlavním městě Praha. Nahlédněte s námi do budoucnosti Prahy v roce 2030!
 

Pavilon zážitků

V levé části Průmyslového paláce si pro vás organizátoři připravili pavilon plný zážitků a interakce. Protože si všichni rádi hrajeme, v pavilonu naleznete RC modely, simulátory, autodráhy, drony a další vychytávky nejen z oblasti automobilismu. Chcete si všechno vyzkoušet? Přijďte, bude to zážitek!
Zobrazit více