Úvod > Aktuality > V Letňanech začíná veletrh Motosalon 2019
V Letňanech začíná veletrh Motosalon 2019
"> "> "> "> "> ">
Zážitky

V Letňanech začíná veletrh Motosalon 2019

  • Vydáno28. února 2019
Máte rádi motorky, čtyřkolky a všechno, co k nim patří? Pak si nesmíte nechat ujít motorkářský veletrh Motosalon, který se koná střídavě v Praze a v Brně. Ročník 2019 se koná od 28. února do 3. března 2019 v pražských Letňanech a jeho tématem je "Motorka jako člen rodiny".

Motosalon letos slaví 10. výročí

MotorkaNěkolik set značek jak z oblasti motocyklů nebo čtyřkolek, tak motorkářského oblečení a příslušenství představí téměř 150 vystavovatelů letošního jubilejního desátého ročníku mezinárodního veletrhu motocyklů, čtyřkolek, oblečení a příslušenství Motosalon, který se v roce 2019 uskuteční na letňanském výstavišti v Praze. Bude tu pro vás od čtvrtka 28. února do neděle 3. března. Motosalon 2019 obsadil haly 2,3,4,5 a 6, na volné ploše před vstupní halou je umístěna Show Arena. Letos jde o první kulaté výročí, proto se bude slavit hned od zahájení. A oslava to bude víc než důstojná – Motosalon je totiž největší za celých 10 let své existence.

A je rozhodně na co se těšit! Na největší motocyklové výstavě ve střední Evropě uvidí návštěvníci téměř všechny značky motorek působících v Česku. Na své si přijdou i fanoušci ekologické jízdy. Na několika stáncích budou k vidění elektro skútry. Nové modely představí v české premiéře značka Royal Enfield.
 

10 známých motorkářských osobností

MotorkaVeletrhu se zúčastní řada známých osobností, které mají k motocyklům blízko. Tvářemi Motosalonu se stali skvělí herci a motocestovatelé Pavel Liška a Jan Révai a tradičně populární kaskadér a testovací jezdec primáckého Autosalonu Pepa Sršeň Šiler. Na zahájení ve čtvrtek ve 13 hodin se na pódiu sejde celkem 10 osobností, aby s námi i návštěvníky zahájili oslavy prvního kulatého výročí a možná také zavzpomínali na posledních 10 let na motorce – herci Honza Révai a Pavel Liška, herečka Vanda Hybnerová, zpěvačka Helena Zeťová ale také závodnice Ollie Roučková, generál Petr Pavel, freestylista Petr Pilát, jezdec Karel Hanika, cestovatel Jarda Šíma a kaskadér Pepa Sršeň. Ostatně Jarda Šíma oslaví na Motosalonu 1,5 milionu kilometrů na motorce.


Doprovodný program

Kaskadér motorkaKaždý den se v Show Aréně představí kaskadérské sdružení Crazy Day. Jejich představení uvidí návštěvníci několikrát denně, kromě nich se na venkovní ploše ukáže Míra Lisý nebo motogymkhana.

Dalším centrem doprovodného programu bude pódium v hale 5. První den ve 13 hodin proběhne zahájení, beseda Pavla Lišky a Jana Révaie, křest speciálu časopisu Playboy s Karlosem Vémolou, každý den jsou pak pro návštěvníky připraveny rozhovory, autogramiády, pořady s cestovateli na motorce, ukázky první pomoci nebo workshopy Automotodromu Brno.

Veletrh Motosalon se uskuteční od čtvrtka 28. února do neděle 3. března. Výstaviště bude otevřeno denně od 9:30 do 19:00, v neděli do 17:00 hodin. Vstupné pro jednotlivce stojí 250 Kč, rodinná vstupenka je k mání od 500 do 600 Kč.