!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Květnová představení v Divadle Spejbla a Hurvínka
Květnová představení v Divadle Spejbla a Hurvínka
"> ">
15.5.
31.5.
+ Přidat foto
Hudební a divadelní akce

Květnová představení v Divadle Spejbla a Hurvínka

Kdy 15. květen 2020 – 31. květen 2020
S velkou radostí oznamujeme, že Divadlo Spejbla a Hurvínka začíná hrát. Pokladna divadla již zahájila provoz. První představení bude k vidění 15. května, a to hra pro dospělé Spejbl versus Drákula.
Do konce května odehrajeme také To nejlepší se Spejblem a Hurvínkem, Hurvínkova nebesíčka a Hurvínek mezi osly. Diváky, kteří mají na tato představení zakoupeny vstupenky, prosíme, aby co nejdříve kontaktovali naši pokladnu na pokladna@spejbl-hurvinek.cz nebo na 607 911 458 (pouze ve všedních dnech od 9 do 14.00). Z důvodů snížené kapacity divadla je nutné tak učinit nejpozději do 13. 5.
 
Jaké budou podmínky v sále?
Na základě nařízení vlády a doporučení epidemiologů jsme nuceni stanovit několik podmínek pro zprovoznění divadla. Každá druhá řada musí zůstat volná a vedle sebe mohou sedět vždy maximálně dva diváci. Sedadlo mezi nimi a další dvojicí musí vždy zůstat volné.  V divadle nebude možné konzumovat jídlo ani pití a také šatna zůstane zavřená. Oděvy si diváci mohou odložit na volná sedadla. K dispozici bude desinfekce a také vnitřní dvorek pro chvíle o přestávce. Drobné dárkové předměty bude možno zakoupit ve foyer divadla. Pro případné dotazy a pomoc bude připraven náš ochotný personál. Věříme, že si i přes obtížnější situaci představení skvěle užijeme!

Spejbl versus Drákula
Pan Spejbl se – stejně jako před čtyřiceti lety – opět pustí do skládání muzikálu, který ho má zbavit dluhů. V přízračné atmosféře pařížské mansardy, která je svědkem Spejblových tvůrčích muk, nechybí upírobijec Hurvínek, podnikavá nymfoMánička, pes baskervilský alias Žeryk a paní Kateřina, která svede boj o Spejblovu přízeň s francouzskou dekadentní zpěvačkou Poulet. Jak vše dopadne, když se k nočnímu životu probere i žoviální hrabě Drákula, můžete vidět již tento pátek!

Vstupenky na zakoupená představení stále v platnosti
Již zakoupené vstupenky na neodehraná představení z důvodu nouzového stavu zůstávají v platnosti, a to do konce roku 2020. Za nové vstupenky je bude možné vyměnit od 24. srpna, kdy budeme moci stanovit nový program. Stejně tak prodlužujeme platnost i všem dárkovým poukázkám.
 
DO KONCE KVĚTNA ODEHRAJEME POUZE TATO PŘEDSTAVENÍ:
 
pátek  15. 5. 19:00 hodin      SPEJBL VERSUS DRÁKULA
sobota 16.5.15:00 hodin      SPEJBL VERSUS DRÁKULA
středa  20.5.19:00 hodin      TO NEJLEPŠÍ SE SPEJBLEM a HURVÍNKEM
sobota 23.5.14:00 hodin      HURVÍNKOVA NEBESÍČKA
neděle 24.5. 10:30 hodin      HURVÍNKOVA NEBESÍČKA
sobota 30.5. 14:00 hodin      HURVÍNEK MEZI OSLY
neděle  31.5. 10:30 hodin      HURVÍNEK MEZI OSLY
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 5. 2020