Úvod > Kalendář akcí > Hudební festival Znojmo 2019

Hudební festival Znojmo 2019

Kdy 11. červenec 2019 - 28. červenec 2019 Festivaly
Kvalitní hudební program, rozmanité, avšak kompaktní žánrové rozpětí, hvězdy hudebního nebe i začínající umělci – to vše pod taktovkou unikátní festivalové dramaturgie! Hudební festival Znojmo 2019.
Hudební festival Znojmo vyvrcholí unikátním operním projektem, který vytváří letní stagiona přímo na míru festivalu.

15. ročník Hudebního festivalu Znojmo stmelí excelentní hudbu, vyhlášená vína a přátelskou atmosféru letního Znojma. Na festival přijede patron festivalu Pavel Šporcl a řada dalších. Nebudou chybět Malí géniové, koncert při svíčkách, matiné v přírodě či varhanní matiné v kostele. Letošním tématem bude Svár duše s tělem. Fyzično se bude potýkat s duchovnem.
 
Osou znojemského festivalu je provázání kvalitní hudby s uznávanými víny místních vinařů. Festival dlouhodobě spolupracuje s předními znalci vín a každoročně připravuje limitovanou edici festivalových vín, jejichž ochutnávky doprovázejí všechny koncerty a doprovodné akce festivalu.

Těšit se můžete na příjemnou hudební atmosféru v různých koutech Znojma. Festivalové koncerty navštívíte na originálních i starobylých místech a tak odhalíte netradiční i klasickou tvář našeho krásného města!

Letní náladu povzbudí všudypřítomné ochutnávky nejlepších znojemských vín. Vyhlášení místní vinaři pořádají na každém koncertě vinné degustace a odborná komise vybírá unikátní festivalovou edici vín.

Nebudou chybět Malí géniové, koncert při svíčkách, matiné v přírodě či varhany v kostele.
Celý popis
Naposledy změněno: 28. 12. 2018