Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Hasičská soutěž O pohár starosty města Dobříše
Sportovní akce

Hasičská soutěž O pohár starosty města Dobříše

VI. ročník Soutěže v požárním sportu o pohár starosty města Dobříše v neděli 25. května při Dobříšských májových slavnostech 2014.

Vážení, dovoluji si vás tímto pozvat na VI. ročník Soutěže v požárním sportu o pohár starosty města Dobříše v neděli 25. května při Dobříšských májových slavnostech 2014. Podmínky a pořádání je stejné jako předešlé 3 ročníky. 

Dobříšské májové slavnosti probíhají den předem v sobotu den 24. května již od 9. ráno až do pozdních nočních hodin. Pozvánka pro vás samozřejmě platí na celé slavnosti, kde není žádné vstupné.

Tuto pozvánku prosím šiřte co největší rychlostí co největšímu plénu hasičskému i veřejnému. Prosím o ohlášení účasti na hasičské soutěži na tento e-mail co nejdříve, nečekejte na poslední chvíli. Děkuji a těším se na setkání s vámi.

Májové slavnosti – sobota 24.5.2014, hasičská soutěž – neděle 25.5.2014.

Vánoční trh na zámku Dobříš

Sváteční adventní atmosféru bez shonu a stresového vypětí můžete letos o adventním víkendu nasát na zámku Dobříš. Na vánočním trhu na zámku Dobříš nasajete sváteční atmosféru všemi smysly!
Dobříš, Středočeský kraj

J. J. Ryba: Česká mše vánoční na zámku Dobříš

Přijměte pozvání na vánoční concert na zámek Dobříš, na kterém zazní nejhranější skladba vánočního období Česká mše vánoční od Jakuba Jana Ryby. Zaposlouchejte se do příběhu o zvěstování Kristova narození a příchodu pastýřů k jesličkám.
Dobříš, Středočeský kraj

Výstava betlémů v Muzeu zlata

Výstava betlémů v Muzeu zlata probíhá od 22. listopadu do 18. prosince 2022. Jsou zde vystaveny betlémy současných regionálních tvůrců. K vidění jsou jesličky keramické, dřevěné či papírové. Nechybí ani Třebechovický Vokounův betlém.
Nový Knín, Středočeský kraj

Mníšecké trhy – Najíme se

Zveme vás do krásného Mníšku pod Brdy na oblíbené trhy a sousedský festival dobrého jídla a pití. Akce se koná v centru městečka na louce v předzámčí. Můžete si nejen nakoupit kvalitní a poctivé dobroty, ale dát si i něco dobrého k jídlu či pití.
Mníšek pod Brdy, Středočeský kraj

Royal Wellness & Spa na Dobříši

Nově otevřené privátní Royal Wellness & Spa na Dobříši nabízí nerušenou relaxaci v srdci středních Čech. Klidné prostředí nově zrekonstruované Rezidence v Parku.
Dobříš, Středočeský kraj

Moje rukavice – ušij si své rukavice

Šití vlastních rukavic je návykové a možná budete překvapeni, kdo z vašeho okolí této zálibě zcela propadne.
Dobříš, Středočeský kraj

Muzeum Dobříš – nahlédněte do tajemství výroby kožených rukavic

Nové muzeum, které je situováno v historickém Kopáčkově domě, přímo na náměstí v Dobříši, vám odhalí nejen tajemství výroby kožených rukavic, ale také další zajímavosti tohoto města. Muzeum Dobříš otvírá již 16. května 2015.
Dobříš, Středočeský kraj

Naučná stezka Dobříší a Prokopova zahrada

V Dobříši vznikla naučná stezka, která vede jak územím města, tak jeho nejbližším okolím. Na ní navazuje také interaktivní park v Prokopově zahradě. Návštěvníci stezky mohou volit jednotlivé trasy podle svých možností a zájmů, pohybovat se po ní je možné buď pěšky anebo na kole.
Dobříš, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Cukrárna Stáňa Dobříš

Naše dorty nejsou jen dezert, je to zážitek.
Dobříš, Středočeský kraj

Zámecký hotel Dobříš

Rokokový zámek v Dobříši s výraznou fasádou nabízí ubytování náročným hostům. Čtyřhvězdičkový hotel splní všechna vaše očekávání. Ubytovaní hosté mohou zdarma využít hotelové fitness a návštěvu francouzského parku. Můžete si také zapůjčit horské kolo.
Dobříš, Středočeský kraj

Minipivovar Energon a penzion Nový Rybník

Pivovar Energon nabízí prvotřídní výběr z nefiltrovaných a nepasterizovaných piv. Místní pivo s názvem Baštýř ochutnáte ve zdejší restauraci spolu s českými stálicemi i dobrotami k pivu, kde lze zakoupit rovněž originální pivní sklo.
Obořiště, Středočeský kraj

Rezidence Holšín

Rezidence Holšín leží ve Středních Čechách nedaleko města Dobříš. Kromě vynikající kuchyně a ubytování si zde můžete zasportovat na mnoha sportovištích, která láká k využití.
Rosovice, Středočeský kraj