Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Festival Pojď dál 2020 a zachraň The Tap Tap – pouze online
Společenské akce

Festival Pojď dál 2020 a zachraň The Tap Tap – pouze online

V sobotu 19. září odpoledne v areálu škol Jedličkova ústavu na Vyšehradě.
Jednodenní festival Pojď dál, který každoročně organizuje kapela The Tap Tap, zapsaný spolek TAP a Jedličkův ústav proběhne již po osmé. Tentokrát se však odehraje ve skromnější podobě pouze v areálu škol Jedličkova ústavu na Vyšehradě.

Maminky nevařte!
Občerstvení všech druhů tvarů a chutí zajištěno. Připraveny budou domácí nápoje pokrmy všech chutí, tvarů a barev, takže vaření tuhle sobotu povinně odpadá!

Sérii koncertů na Vyšehradě zahájí v 15.00 Cocoman & Boldrik. V 17.00 zaskáčou na pódiu, Jump Into The Field a od 19.00 hodin vystoupí The Tap Tap.

Ve stanu SEVA budou pro děti připraveny stavebnice a skládačky nebo si budou moci zajezdit s RC autíčky.

Pro všechny pak bude po celé odpoledne připraven tým kadeřníků, který velkoryse přislíbil věnovat celý výdělek na podporu The Tap Tap.

Těšíme se, že u toho budete s námi!

Provozovatel

The Tap Tap

U Jedličkova ústavu 2
140 00 Praha 4
Tel.:
+420 777 785 423
Email:
dan@thetaptap.cz
Facebook:
https://www.faceb...
GPS:
50,060412 14,425128
 
Region:
Praha
Město:
Praha 4
Tipy na výlet:
Praha 4 a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

Poznámka:vstupné dobrovolné

 

Časová náročnost

8,0 hodin

 
 

Bodaidžu macuri

Ve stínu svěže zelených stromů na staroslavném Vyšehradě se koná již 18. ročník japonské oslavy jara se symbolickým označením „Bodaidžu macuri“.
Praha 2, Praha

Evropské fórum podnikání

Přijďte sdílet i získat inspiraci, zkušenosti a názory z podnikatelského prostředí v kontextu celosvětových turbulentních změn!
Praha 4, Praha

Galavečer Orchestru Karla Vlacha a hostů

Užijte si pěvecké hvězdy i slavné hity! Evropská big-bangová legenda doprovodí T. Maškovou, V. N. Bártu nebo O. Rumla. Chybět nebudou československé hity, ani hudba světových velikánů. Přijďte si poslechnou melodie, které nestárnou, v jedinečném hudebním podání!
Praha 4, Praha

My Leonard Cohen – Kongresové centrum Praha

Kanadský hudebník Leonard Cohen naposledy navštívil Prahu v roce 2013. Letos, přesně deset let od jeho fenomenálního úspěchu, se do Česka vrací jeho písně v podání show My Leonard Cohen. Zpěvák a klavírista Stewart D’Arrietta, který vzdává poctu bluesové ikoně, vystoupí u nás vůbec poprvé.
Praha 4, Praha

Aktivity v okolí

Plavání dětí v Praze

Od kojenců po školáky. Od začátečníků po zkušené plavce. Od posilovacích cviků přes nácvik potápění až po hrátky s fyzikou.
Praha 4, Praha

Detektivní hry paní Kolombové v Praze

Detektivní hry paní Kolombové jsou novou akční zábavou v Praze, kdy se můžete zůčastnit detektivního pátrání kriminálního případu jako detektivové. Se svými přáteli nebo rodinou vytvoříte detektivní tým a pátráte po stopách pachatele.
Praha 4, Praha

Vyšehradem pro Kolíček

Tým Nadace Jedličkova ústavu si pro vás připravil venkovní stopovací hru Vyšehradem pro kolíček. Čeká vás příjemná procházka po Vyšehradě s plněním úkolů. Vaším průvodcem bude Ruda, který je na vozíku a kterému pomůžete vyřešit jeden problém.
Praha 4, Praha

Tawan Rezidence Vyšehrad – thajské masáže Praha

Tawan thajské masáže přináší do srdce Evropy tradici a umění dalekého Thajska, země, která se stala kolébkou masáží. Nechte se zlákat světem proslulé thajské přívětivosti, nechte se unést vůní orchidejí a santalového dřeva.
Praha 4, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Holiday Inn Prague

Čtyřhvězdičkový hotel Holiday Inn Prague se nachází v klidné lokalitě Vyšehradu přímo u Kongresového centra Praha s výbornou dostupností do centra Prahy.
Praha 4, Praha

Hotel Inos

Hotel nabízí kvalitní a levné ubytování v Praze 4 v blízkosti Vyšehradu.
Praha 4, Praha

Čínská restaurace Qin Yuan Chun v Podolí

Čínská restaurace na Podolském nábřeží nabízí vynikající pokrmy tradiční čínské kuchyně. Jestliže máte chuť na dobrou „čínu“, tady si opravdu pochutnáte.
Praha 4, Praha

Vyšehradská restaurace Kandelábr

Nemáte chuť na trochu české klasiky? Restaurant Kandelábr na pražském Vyšehradě ji přináší v moderním pojetí a s vytříbeným stylem.
Praha 4, Praha