Úvod > Co chcete dělat? > Holiday Inn Prague
Ubytování

Holiday Inn Prague

Čtyřhvězdičkový hotel Holiday Inn Prague se nachází v klidné lokalitě Vyšehradu přímo u Kongresového centra Praha s výbornou dostupností do centra Prahy.
Holiday Inn Prague  je designový hotel s 254 pokoji, nacházející se přímo na Vyšehradě, tedy na pomezí čtvrtí Vinohrady, Nusle a Podolí. 

Poloha v širším centru a zároveň nad Prahou, skýtá úchvatné výhledy. Nabízí rovněž skvělou dopravní dostupnost z letiště, vlakového nádraží i dálnice D1. Disponuje velkokapacitními garážemi a jsme součástí Kongresového centra Praha, největšího kongresového centra v České republice. 

V nabídce pokojů najdete zrekonstruované pokoje a apartmá s výhledem na město. 

V hotelu se nachází také Restaurace Esprit. V kuchyni hrají prim čerstvé a sezónní suroviny od ověřených dodavatelů, správnou melodii pak ingrediencím dodává talentovaný šéfkuchař Jan Wiesner. Sladké tečky za lahodnými pokrmy pak obstará cukrárna, pod vedením mistra cukráře Stanislava Rojta.   

V hotelu je k dispozici celkem 5 zasedacích místností. Největší kapacita osob v jedné místnosti činí 120 osob při rozestavení na divadlo.

 

Provozovatel

Holiday Inn Prague

Na Pankráci 1684/15
140 00 Praha 4
Tel.:
+420 296 895 050
Email:
reception@holiday...
Facebook:
https://www.faceb...
Instagram:
https://www.insta...
WWW:
https://www.holid...
GPS:
50,061193 14,427035
 
Region:
Praha
Město:
Praha 4
 

Časová náročnost

12,0 hodin