!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Detektivní hry paní Kolombové v Praze
Zážitky

Detektivní hry paní Kolombové v Praze

Detektivní hry paní Kolombové jsou novou akční zábavou v Praze, kdy se můžete zůčastnit detektivního pátrání kriminálního případu jako detektivové. Se svými přáteli nebo rodinou vytvoříte detektivní tým a pátráte po stopách pachatele.
Napadlo vás někdy být detektivem – sbírat důkazy či vyslýchat podezřelé, na místě činu najít maličkosti, kterých si ostatní nevšimnou, vše vyhodnotit a na závěr zaklapnout želízka na zápěstí pachatele? Pokud ano, jsou pro vás Detektivní hry paní Kolombové tou pravou zábavou.

Na několik hodin se stanete detektivy a zábavnou formou řešíte případ, na jehož konci odhalíte zločince. Případ se neodehrává na jednom místě. Vyzkoušíte si i některé kriminalistické dovednosti z oboru daktyloskopie, dozvíte se něco nového a zjistíte, že seriáloví detektivové to mají mnohem snazší. Ale hlavně se dobře pobavíte netradičním způsobem.

Většinou se začíná na místě činu – může to být v místnosti, ale i venku. Zde se dozvíte první informace o případu, co se stalo. Posbíráte první materiál do laboratoře, zajistíte první důkazy a první stopy. Pak se vydáte do terénu hledat další důkazy a vyslýchat svědky či jiné osoby do případu zapletené.

Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí