Úvod > Co chcete dělat? > Vyšehradem pro Kolíček
Vyšehradem pro Kolíček
"> "> Vyšehradem pro kolíček "> Vyšehradem pro kolíček "> Vyšehradem pro kolíček "> Vyšehradem pro kolíček "> Vyšehradem pro kolíček "> Vyšehradem pro kolíček
+ Přidat foto
Zážitky

Vyšehradem pro Kolíček

Tým Nadace Jedličkova ústavu si pro vás připravil venkovní stopovací hru Vyšehradem pro kolíček, kterou si můžete zahrát i v současné době plné omezení. Čeká vás příjemná procházka po Vyšehradě s plněním úkolů. Vaším průvodcem bude Ruda, který je na vozíku a kterému pomůžete vyřešit jeden problém...
Také vás nebaví stereotypní home office nebo jste unavení z online výuky?  Šve vás, že už skoro nikam nemůžete a hledáte aktivitu, kterou byste s rodinou a přáteli mohli dělat i v době, kdy je všechno zavřené?

Podnikáte procházky po zajímavých místech?

Přispějete rádi na dobrou věc?

Právě pro vás jsme připravili venkovní stopovací hru Vyšehradem pro kolíček, kterou si můžete projít kdykoliv a nezávisle na epidemiologických nařízeních. Hru jsme připravili ve dvou verzích:

- pro rodiny s dětmi cca od 6 let a 1. stupeň základních škol
- pro dospělé nebo firemní týmy, 2. stupeň základních škol a střední školy

Hra vás provede zajímavými místy Vyšehradu. Užijete si zábavu, čerstvý vyšehradský vzduch a načerpáte nové vědomosti. A protože je Vyšehrad více než 100 let spojený s Jedličkovým ústavem, tak během hry nakouknete pod pokličku života lidí s handicapem.

Vaším průvodcem bude Ruda, žák školy Jedličkova ústavu, který je na vozíku a kterému pomůžete vyšetřit jeden velký problém. Hra vám zabere přibližně dvě hodiny a je bezbariérová. 

Za jedno stažení hry, na které může jít celá rodina nebo skupinka přátel. (povolený počet dle aktuálního nařízení vlády, přispějete Nadaci Jedličkova ústavu částkou 777 korun. Částka bude v plně výši věnována na podporu dětí a mladých lidí s handicapem.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021