První červnový víkend patří již dlouhá léta otevřeným sklepům v Šatově a ani letos to nebude jinak! Ve dnech 5. až 7. června 2026 se spolu uvidíme v Šatově ve sklepech všech vinařů šatovského spolku, aby vám představili své nejlepší kousky.
Ve většině sklepů se můžete těšit na něco dobrého k snědku a krev v žilách vám rozproudí nejen víno, ale i hudební program.
Pro pohyb mezi sklepy můžete využít vláček, který bude vyjíždět z vlakového nádraží vždy po příjezdu vlaku ze Znojma a bude projíždět celou trasu sklepů.
Ani letos vás neochudíme o oblíbenou losovací soutěž, a tak kdo nasbírá razítka u všech vinařů, může se zapojit do slosování o vína našich vinařů.
Útržky můžete odevzdat u kteréhokoliv vinaře, slosování proběhne po akci a vína vám dopravíme až domů.
Vstupné 300,- Kč (zahrnuje mapku a poukaz na víno v hodnotě 200 korun). Skleničku si může každý návštěvník donést vlastní nebo si za 80 korun koupit naši spolkovou.
Navštivte Dny otevřených sklepů v Šatově 2026. Ochutnejte nejlepší vína, užijte si hudbu, soutěžte a objevujte vinařské sklepy s vláčkem.
Akce probíhá od 5. do 7. června 2026.
Vstupné je 300 Kč a zahrnuje mapku a poukaz na víno v hodnotě 200 korun.
Mapa sklepů a poukaz na víno v hodnotě 200 Kč.
K přesunu mezi sklepy lze využít vláček, který vyjíždí z vlakového nádraží vždy po příjezdu vlaku ze Znojma.
Ochutnávku nejlepších vín šatovských vinařů, občerstvení a hudební program.
Kdo nasbírá razítka u všech vinařů, může se zapojit do slosování o vína místních vinařů.
Útržky lze odevzdat u kteréhokoliv vinaře, slosování proběhne po akci a vína budou doručena domů.
Návštěvník může přinést vlastní skleničku nebo si za 80 Kč koupit spolkovou skleničku.
Vláček vyjíždí z vlakového nádraží v Šatově.
Otázky i odpovědi jsou strojově generované a neprošly redakční úpravou.
Certifikace a další informace