!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Happy Star Znojmo – na kole kolem Dyje za dobrým vínem
Hotel Happy Star Znojmo - na kole kolem Dyje za dobrým vínem
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Letní sporty

Hotel Happy Star Znojmo – na kole kolem Dyje za dobrým vínem

Poznejte okolí hotelu Happy Star s městem Znojmo, národním parkem Podyjí, Vranovskou přehradou a všudypřítomnými vinicemi a vinnými sklípky! Máme pobyty pro všechny milovníky dobrého vína a jídla.
Užijte si výlet na kole podél meandrů hraničního toku řeky Dyje mezi Vranovem, Znojmem a Národním parkem Thayatal na rakouském území.

Na hranici Národního parku Podyjí, 8 km jižně od Znojma a 1 km od hraničního přechodu Hnanice (CZ)-Mitterretzbach (A), v centru vinařské oblasti si užijete klidnou pohodu a kvalitní ubytování. Ve stylové hotelové vinárně se můžete věnovat ochutnávání vín. Můžete tudy jezdit po dobře značených cyklocestách. K zachování zdejší unikátní přírody přispěla skutečnost, že touto krajinou prochází hranice už asi 900 let, jde o lokalitu v evropském měřítku ojedinělou. Uvidíte vřesoviště a lesostepi s fragmenty podhorských lesů. A budete-li mít štěstí, potkáte vydry říční, tchoře nebo sysla.
 
V hotelu vám kola vypůjčíme nebo vám zajistíme kompletní servis pro cyklisty – uzamykatelná úschovna, nářadí na opravu kola, lékarnička, možnost umytí kola, možnost vyprání a usušení oblečení a cyklistické výstroje, mapa cyklistických tras v okolí (i na našem webu); náš hotel je zapojen do projektu Cyklisté vítáni, který sdružuje zařízení po celé republice vhodná pro cyklisty.

Během pobytu u nás můžete zdarma relaxovat v krytém bazénu, vířivce, parní kabině či využívat fitness.

Pokud pořádáte firemní akci, svatbu, seminář, konferenci nebo jakoukoliv jinou akci pro více lidí, budete určitě nadšeni zařízením, které vám můžeme nabídnout. Především se jedná o salónek pro přibližně 60 lidí s klimatizací, projektorem, wi-fi připojením k internetu, DVD přehrávačem a kvalitní audio sestavou. Dále je k dispozici menší salónek pro přibližně 25 lidí.

 
Zobrazit více

Provozovatel

Hotel Happy Star

Hnanice 111
669 02 Znojmo
Tel.:
+420 515 210 300
Email:
info@hotelhappyst...
WWW:
www.hotelhappysta...
GPS:
48,800129 15,992510
 
 

Časová náročnost

5,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí