Úvod > Co chcete dělat? > Projížďka Prahou na palubách lodí Evropské vodní dopravy
Zážitky

Projížďka Prahou na palubách lodí Evropské vodní dopravy

Každodenní hodinové projížďky i projížďky s plným restauračním provozem a kulturním programem vám umožní spatřit během plavby od Čechova mostu historické jádro Prahy – Karlův most, Národní divadlo, Malou Stranu a Hradčany – z těch nejneobvyklejších pohledů.
Proč si užívat pražské památky jen při tradiční pěší procházce? Mnohem pohodlnější a romantičtější je zhlédnout proslulá místa z paluby lodi. A ještě k tomu si dát skvělou večeři formou švédského stolu a zaposlouchat se do živé hudby. Začátky večerní plavby jsou vždy v 19.00 hod. a vyjíždí se z přístaviště pod mostem Svatopluka Čecha.

V naší nabídce najdete jak hodinové či dvouhodinové plavby, tak i dvouhodinové plavby se zákuskem, plavby s obědem nebo projížďky s večeří. Nejkratší plavbou, kterou s námi můžete absolvovat, je plavba hodinová. Na ni loď vyplouvá každou celou hodinu, doprovázena je komentářem v sedmi jazycích (čeština, angličtina, němčina, ruština, španělština, francouzština, italština), také z přístaviště pod mostem Svatopluka Ćecha. Během plavby máte možnost zhlédnout nejvýznamnější památky v samém srdci Prahy.
Zobrazit více