Úvod > Co chcete dělat? > Plavba na Vltavě na lodi Bevents s rautem sněz co můžeš
Zážitky

Plavba na Vltavě na lodi Bevents s rautem sněz co můžeš

Znáte Prahu i z hladiny Vltavy? Pokud ne, nebo si chcete takový pohled zopakovat. Zakupte si vstupenky na plavby, které pro vás pořádají Lodě Bevents. 2hodinové plavby s nabídkou rautového pohoštění stylem All you can eat – sněz na co máš chuť a co můžeš.
Společnost Bevents lodě nabízí vstupenky na plavbu lodí po Vltavě. Je možno zakoupit i dárkové vouchery, které vytvoříme dle vašich požadavků, jak graficky, tak i včetně textu. Skupiny nad 20 osob mají možnost vybrat si termín plavby a je možnost dodatečné slevy, dle počtu zúčastněných osob.

Říká se, že nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu. Ale už jste někdy zažili pohled na Prahu z lodní paluby?

Vydejte se s dětmi za nezapomenutelným zážitkem nebo vezměte partnera a prožijte spolu romantický večer na Vltavě s výhledem na historické památky Prahy. Společnost Bevents nabízí vyhlídkové plavby s rautovým pohoštěním (stylem all you can eat).

Výletní lodě na Vltavě v Praze jsou v provozu po celý rok, v létě jsou dokonce klimatizované a jejich kapacita je 50 až 130 osob. Na lodi vás přivítá profesionální personál a uvnitř se pokocháte stylovým a tradičním interiérem.
 
Zobrazit více