Úvod > Kalendář akcí > Den zdraví Ministerstva zdravotnictví 2021
Společenské akce

Den zdraví Ministerstva zdravotnictví 2021

Kdy 31. červenec 2021 9:00 - 18:00
Den zdraví Ministerstva zdravotnictví nabídne bohatý zdravotní program i koncert Support Lesbiens. V parku na Karlově náměstí bude připraveno na dvě desítky stánků, ve kterých budou moci lidé podstoupit například vyšetření tlaku, zraku, složení těla, hladiny cukru v krvi či znamének.
Zveme na historicky třetí Den zdraví Ministerstva zdravotnictví České republiky, který se uskuteční v sobotu 31. července 2021 od 9:00 do 18:00 hodin na Karlově náměstí v Praze v blízkosti Všeobecné fakultní nemocnice (mapa). Akce má za cíl podpořit zájem občanů o péči o své zdraví a prevenci, kterou v minulém roce negativně ovlivnila pandemie koronaviru.
 
Po celý den vám zde nabídneme bohatý zdravotní i kulturní program. V parku na Karlově náměstí pro Vás bude připraveno na dvě desítky stánků, ve kterých budete moci podstoupit základní preventivní vyšetření, například vyšetření tlaku, zraku, složení těla, hladiny cukru v krvi či znamének. Odborníci jsou zde připraveni poradit v oblasti výživy, odvykání kouření, správného cvičení i v oblasti prevence onkologických onemocnění.
 
V souvislosti s pandemií koronaviru nebude na akci chybět očkovací místo ve speciálním autobusu v barvách kampaně „Udělejme tečku za koronavirem“ a odběrové místo pro antigenní testování.
 
Den zdraví bude zakončen koncertem kapely Support Lesbiens.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 28. 7. 2021