Úvod > Co chcete dělat? > Mosaic House Design Hotel
Terasa
"> Terasa "> Terasa "> Spa a wellness "> Spa a wellness "> Pokoj "> Penthouse "> Café Mosaic "> Café Mosaic "> terasa "> Recepce "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Ubytování

Mosaic House Design Hotel

Stylový Mosaic House Design Hotel je situován pouhých 10 minut pěší chůze od Karlova mostu v Praze. Hotel je ideálním východiskem pro poznávání Prahy a jejích nejdůležitějších historických památek od Pražského hradu až po Staroměstské náměstí.

Mosaic House Design Hotel je městská oáza v centru živoucí Prahy. Nabízí prostor pro odpočinek, požitek a kreativitu ve stylovém a podnětném prostředí. Hotel zrekonstruovaný na jaře 2020 nabízí ubytování v 94 dvoulůžkových pokojích, včetně dvou penthousů se střešní terasou s nádherným výhledem na celou Prahu. 
Jsme přitom šetrní k životnímu prostředí. Sázíme na obnovitelné zdroje energie, krátké cesty a ekologické produkty. U nás se můžete s čistým svědomím cítit jako doma.

Recepce se všemi službami včetně transferů a úschovny zavazadel je v provozu non stop. Bezpečné parkování je dostupné v podzemních garážích za poplatek. Součástí hotelu je útulná kavárna v bývalém divadelním sále, která nabízí nápoje a malá jídla po celý den. Naše spa vám nabízí odpočinek a wellness v privátní atmosféře. Zde můžete relaxovat po dlouhém dni v pražských ulicích. Wellness oáza nabízí finskou saunu, odpočívárnu s lehátky a rovněž i přístup do soukromého venkovního prostoru.

Zobrazit více