Úvod > Co chcete dělat? > Artharmony Pension & Hostel Praha
Frederickdeluxe.JPG
"> Frederickdeluxe.JPG "> Frederickdeluxe2.JPG "> ARTHARMONY.JPG "> Ditaapartment2.JPG "> Ditaapartment.JPG ">
Přidat foto
Ubytování

Artharmony Pension & Hostel Praha

Atrharmony je originální, zcela atypické, rodinné, romantické prostředí – oáza klidu a harmonie uprostřed velkoměsta. Pension & Hostel se nachází v samém centru Prahy a je zcela nekuřácký.
Artharmony Pension & Hostel se nachází v samém centru Prahy, a přesto v přírodě. Nachází se pouze 5 min. pěšky od Václavského náměstí. V rodinném a velmi vstřícném prostředí naleznete originální a zcela atypické ubytování v ojediněle zařízených pokojích, které jsou plné přírodních prvků a vyzdobeny např. jako v lese, na louce, na poli... atp. Spí se na atypických, romantických a útulných, dřevěných patrech.

Penzion je vhodný pro ezotericky a duchovně laděné lidi a pro rodiny s dětmi (děti do 6 let mají pobyt zdarma). K dispozici je zde kolébka, hračky a přistýlka. Velké pokoje jsou určeny pro 4-6 lidí, nebo skupiny až 11 lidí. Celková kapacita je 70 lůžek v 15 pokojích. V celém prostoru penzionu se nekouří, samozřejmostí je zde Wi-Fi připojení na internet.

K penzionu se dostanete nejlépe MHD – stanice tramvaje je přímo před Artharmony (Štěpánská). Z penzionu je také přímé spojení na hrad (tram č.22), metro linka A, B (200, 300m). Parkování je možné v uzavřeném dvoře (za poplatek 400 Kč auta do šířky 2 m, výšky 2 m). Recepce je otevřena nonstop.
Zobrazit více