Úvod > Kalendář akcí > Burčákfest 2019 Loucký klášter Znojmo

Burčákfest 2019 Loucký klášter Znojmo

Kdy 27. září 2019 16:00 - 28. září 2019 1:00 Festivaly
Pro milovníky dobrého pití i kvalitní zábavy je opět po roce připraven burčákový festival Burčákfest 2019! Zveme vás do příjemného prostředí areálu Louckého kláštera ve Znojmě.
Pokud si chcete pochutnat na dobrém burčáku a kvalitním vínu firmy Znovín Znojmo a k tomu ještě posedět v příjemném prostředí s nezapomenutelnou atmosférou, pak je burčákový festival tou pravou akcí pro vás.

Burčák můžete vychutnávat po celou dobu festivalu podle informací na webu festivalu. Tradicí se staly ochutnávky Sauvignonů, Tramínů, Ryzlinků rýnských a dalších vybraných odrůd Znovínu Znojmo. Tyto ochutnávky probíhají formou placených bločků ve štukových sálech a sklepení Louckého kláštera.

Unikátní podívaná - sobota 28.9.2019
Šlapání hroznů bosýma dívčíma nohama - nádvoří kláštera od 14.00 do 16 hod.

Tato úžasná podívaná za účelem výroby speciálního vína s názvem Šlapané víno - za doprovodu Charlie Slavík Revue, se bude odehrávat na nádvoří kláštera u historického kládového lisu. Účastnice získají zajímavý dárek a budou uvedeny na zadní etiketě vína, které bude v prodeji při Burčákfestu v roce 2020. Šlapané víno Tramín červený 2018 bude poprvé v prodeji v Louckém klášteře od pátku 27. 9. 2019.

Letos jsme pro vás připravili: páteční zahajovací koncert skupiny Wohnout. Během odpoledne vám na nádvoří bude dělat společnost Jerry a son - kytarové vystoupení a ve štukových sálech pak cimbálová muzika Donava. V sobotu vás pobaví během dne country-folková skupina Paroháči. Nebude chybět ani koncert Znojemských hudebníků (klavír, saxofon). Večer vystoupí skupina GIPSY.CZ.

Celý popis
Naposledy změněno: 2. 9. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Arte Vini - umění vinařského řemesla

Arte Vini - umění vinařského řemesla

Nový Šaldorf-Sedlešovice, Jižní Morava
Krásný sklep v Novém Šaldorfě

Krásný sklep v Novém Šaldorfě

Nový Šaldorf-Sedlešovice, Jižní Morava
Znojemský městský pivovar

Znojemský městský pivovar

Znojmo, Jižní Morava