Úvod > Co chcete dělat? > Letní sporty

Letní sporty celá ČR

Máme pro vás nepřeberné množství tipů na výlety pěšky, na kolech, na bruslích anebo na koni, a nezapomínáme ani na náruživé golfisty a tenisty, oblíbené vodní radovánky a vodní lyžování, plážový volejbal nebo adrenalinové aktivity. Zkrátka léto na Kudy z nudy frčí ve velkém stylu a mnoha barvách!

U vody je nám dobře

Na portálu Kudy z nudy dobře víme, že k létu patří slunce, voda, opalování a lelkování, a tak vám nabízíme spousty variant pro vodní kratochvíle pod širým nebem. Víte například, že skvělý Vodní svět objevíte v dětském zábavním parku MirakulumMilovicích? Že Kamencové jezero v Chomutově se kromě unikátního složení vody chlubí také největším plovoucím molem v Česku? Anebo že na přírodní plovárně ve Volyni a na koupališti a slunečních lázních Dachova u Hořic si budete připadat jako ve Vančurově Rozmarném létě? Ověřte si to na vlastní kůži a plavky!
 

Na kole po rovině i do kopce

Pravidelně vás zásobujeme také tipy na cyklistické výlety, ať už holdujete adrenalinovým sjezdům nebo pohodovým rodinným výletům. Pokud hledáte něco mezi tím, vyzkoušejte Radegastovy okruhy v turistické oblasti Beskydy – Valašsko, značené trasy různých náročností v celkové délce přes 210 kilometrů. Trasy různých náročností nabízejí také Křivoklátské okruhy, impozantní příběh o čarodějnických procesech a inkvizici před vámi otevře Čarodějnická cyklotrasaJeseníkách.
 

Lanová centra a bobové dráhy

Proč sedět doma, když venku čeká tolik lákadel? Baví vás zápolení s rovnováhou na vysokých lanech? Vypravte se tedy do horského lanového centra TarzanieTrojanovicích anebo do lanového parkuJanských Lázních. Spoustu zábavy si užijete na bobových drahách, například v Lipně nad Vltavou. Tady si bude vybírat rovnou ze dvou tratí: jízdu rychlým korytem či na horské dráze s překrásnými výhledy na Lipenské jezero, lemované vrcholky Šumavy.
Zobrazit celý popis
Za posledním puchýřem se letos vypravte do Semil
14. listopad 2018 13:30

Za posledním puchýřem se letos vypravte do Semil

Lázně Bělohrad
Již za pár dnů se můžete těšit na jednu z nejlepších a největších turistických akcí ve střední Evropě – Za posledním puchýřem 2018, která se bude konat v malebném městečku Semily v Českém ráji a v jeho romantickém okolí. Celé akci bude vévodit sobota, kdy se všichni turisté rozprchnou nejen do skalních labyrintů v okolí Semil, ale i do Krkonoš a Jizerek, aby se nakonec zase sešli a vychutnali si večerní zábavu. Kromě toho si mohou již v pátek vybrat jeden ze zájezdů do míst, kam by se sami nevydali.
Čapí hnízdo - areál nedaleko Prahy

Čapí hnízdo - areál nedaleko Prahy

Olbramovice, Střední Čechy
Český Grand Canyon - Velká Amerika

Český Grand Canyon - Velká Amerika

Karlštejn, Střední Čechy
Chráněná krajinná oblast Pálava

Chráněná krajinná oblast Pálava

Mikulov, Jižní Morava
Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Čestlice, Střední Čechy