Výlety po Česku zdarma a výhodně

Chcete, aby vaše dovolená byla v létě i v zimě plná dobrodružství a nových zážitků, a přitom vám nezruinovala rozpočet? Nejlevnější dovolená začíná u nás, vyberte si z desítek tipů.

Užijte si přírodu a aktivní pohyb

Šetřit můžete finance, ale nohy šetřit nemusíte - podívaná na přírodní krásy je zadarmo v každém ročním období. Místo drahých aquaparků vyzkoušejte koupání v přírodě, místo návštěv restaurací vyzkoušejte moderní bistra na pověstných cimrmanovských "mýtinkách", daleko od civilizace.

100 tipů na procházku do přírody

Inspirace k procházkám do přírody, do lesa, botanické zahrady či k horským túrám. Vydejte se na netušená místa a za krásami české přírody po naučných stezkách, poznejte nejen čtyři národní parky ale i desítky a stovky dalších krásných míst. Vyberte si místo oddechu. Osvěžte se nejen u vody, ale také na horách.

Nejlevnější dovolená v Česku pro všechna období

V průběhu roku jedeme všichni tak trochu ve stereotypu. Do práce, z práce, o víkendu nějaký ten výlet, trochu sportu, ale jinak samé povinnosti a úkoly. Dovolená je časem odpočinku, na který se všichni těší. Současně je to ale také období, kdy musíme sáhnout hlouběji do svých peněženek. Nemusíte se bát, u nás najdete desítky tipů na zajímavé lokality a akce, které nezruinují váš rodinný rozpočet. Nejlevnější dovolená začíná na Kudy z nudy.
 

Společné vstupenky a další tipy pro pestrou dovolenou

Slevy na turistické cíle a pobyty už dávno nejsou novinkou. Ušetřete díky společným vstupenkám a slevovým kartám. Výhodné nabídky a tipy na turistické cíle pro letní i zimní dovolenou  pravidelně doplňujeme.

Poznávejte Česko

Začínáte obracet každou korunu? Cestování a aktivního stylu života se ale vzdávat nemusíte. Kde se dá ušetřit, co je k dispozici zdarma anebo za symbolickou cenu? Máte přece nás, svého spolehlivého průvodce na všech cestách - a my vám poradíme, jak připravit skvělé výlety plné překvapení a kde vypustit z hlavy všední starosti!

Kde zima vykouzlí nezapomenutelné zážitky?

Adrenalin a zimní sporty, poklidná procházka nebo zábava a zážitky? Naplánujte si zimní výlety nejen za sněhem s portálem Kudy z nudy. Poradíme vám, kam vyrazit s dětmi na lyže a na bobovky, s kamarády na skialpy anebo jen tak sami pěšky do přírody. Co byste řekli třeba výpravě za některou z vánočních televizních pohádek?