Prázdniny na venkově

Udělejte si poklidný víkend nebo dovolenou na českém venkově! Při pobytu na rodinných farmách, statcích či chalupách načerpáte nové síly.
Kam na dovolenou? Přece na venkov! Prožijte kouzelnou dovolenou na rodinné farmě, tradiční venkovské chalupě nebo ve stylovém glampingu. Během takovéto dovolené můžete prožít spoustu zážitků – projet se na koni, pochutnat si na čerstvých sýrech přímo z farmy, degustovat lokální vína, poznat tradiční život i řemesla, a to vše v uklidňujícím prostředí přírody. Z bohaté nabídky ubytování s certifikací Prázdniny na venkově, která je zárukou skvělých služeb a zážitků pro celou rodinu, si jistě vyberete!

Vyberte si z certifikovaných subjektů v projektu Prázdniny na venkově!

O projektu Prázdniny na venkově

Projekt Prázdniny na venkově je oficiální certifikací Svazu venkovské turistiky a agroturistiky, z.s., který je  je dobrovolné, nepolitické profesní sdružení s celostátní působností. Od roku 1997 hájí zájmy podnikatelů ve venkovské turistice a agroturistice a aktivně podporuje jejich činnost.

Projekt Prázdniny na venkově od roku 1997 rozvíjí Svaz venkovské turistiky a agroturistiky. Za podpory agentury CzechTourism se podařilo nastavit nové podmínky podpory a propagace zařízení na portále Kudy z nudy. Hlavním cílem je pomoci s obsazením kapacity mimo hlavní letní sezónu a také se zlepšením výnosnosti provozu zařízení venkovské turistiky a agroturistiky u nás.

Další tipy k tématu venkovská turistika na Kudy z nudy