Autocamp Sedmihorky v Českém ráji

Chaty a chalupy Celá ČR

Chcete objevovat krásy České republiky a zároveň si užít soukromí a klid s rodinou nebo přáteli? Inspirujte se v široké nabídce ubytování, kde najdete chaty a chalupy v nejkrásnějších koutech naší republiky. Už nemusíte bezcílně hledat cíl své cesty, stačí si vybrat a zkontaktovat přímo majitele.

Objevte nejkrásnější chaty a chalupy, kde strávíte vysněnou dovolenou v pohodlí se svými blízkými

Chcete zažít dobu dávno minulou bez novodobých vymožeností a přesto v kombinaci s luxusem? Chaty a chalupy ve všech částech naší republiky nabízejí rozmanité možnosti, ať už se rozhodnete pro cestu do minulosti na středověkou tvrz, kde mají novodobé technologie vstup zakázán, nebo pro luxusní, nově zrekonstruované roubenky, kde se můžete při chladných večerech ohřát u kachlových kamen nebo si ugrilovat maso za každého počasí v grilovacím domku. Jestliže rádi trávíte dovolenou na sjezdovkách čí na běžkách, horské chaty a chalupy nabízejí sauny, vířivky i bazény, kde po sportovním výkonu zrelaxujete a z dovolené se vrátíte opravdu odpočinutí. Láká vás neobvyklý zážitek, o kterém budete dlouho vyprávět? Můžete strávit noc v chaloupce na stromě, kde zažijete nebeský klid a božský spátek. Spoustu cyklostezek v krajině vína, kde poznáte pohostinnost místních a objevíte krásy nejen přírodní, ale i kulturní, najdete na Jižní Moravě. A kdo by si rád nezavzpomínal na dětství, kdy čas plynul tak nějak pomaleji, po celodenním zážitku si v klidu jen tak sednul u ohně u chaty nebo chalupy, opekl si buřt a zazpíval. Dovolenou můžete strávit v klidu, vyberte si cíl cesty a nechte se překvapit pohodlím, službami a luxusem, které nabízejí chaty a chalupy z naší nabídky. 
 

Neomezujte se pravidly hotelu, vyberte si chaty a chalupy a jeďte po své trase

Ať už se chystáte na dovolenou do Čech, na Moravu nebo do Slezska, ať už si vyberete za cíl naše severní hory, Šumavu, Beskydy, jihočeské rybníky, lázně, muzea,  malebnou Vysočinu nebo víno a pamětihodnosti Jižní Moravy, tak jsou chaty a chalupy jasnou volbou pro ty, kteří chtějí prožít volno v klidu a pohodlí chaty nebo chalupy, kde vás netlačí omezený čas na snídani nebo neruší sousedé ve vedlejším pokoji. Prožijte své volno podle svých představ, nechte se překvapit luxusem, službami i vybavením chat a chalup, ať už se jedná o sportovní vybavení, bazény, vířivky, wifi, grily, ohniště nebo sauny. Stačí jen najít tu pravou…
Zobrazit více

Aktivity

Autocamp Sedmihorky v Českém ráji

Na úpatí Hruboskalského skalního města, v pomyslném srdci chráněné krajinné oblasti Český ráj, se rozkládá kemp Sedmihorky. Ubytovat se zde můžete ve vlastním stanu, chatkách i karavanech, nebo v indiánském týpí. Kemp se stal kempem roku 2023, vyhrál i dílčí ocenění nejlepší kemp pro rodiny s dětmi.
Turnov, Liberecký kraj

Kemp Merkur Pasohlávky

Autokemp Merkur Pasohlávky na horní Novomlýnské nádrži je jedním z největších kempů v ČR. Kemp je ideální pro rodiny s dětmi, skupiny, školy i jednotlivce.
Pasohlávky, Jihomoravský kraj

Chata v lese – netradiční ubytování na samotě

Na břehu jihočeského rybníka, obklopena deseti hektary soukromého lesa, leží Chata v lese. V naprosté samotě tu můžete pozorovat třpytící se hladinu rybníka, šumící les a spoustu zvířat, která se často nebojí přijít až na terasu před chatou.
Pluhův Žďár, Jihočeský kraj

Stromový dům Chotýšany – Tree house v Resortu Green Valley

Neobvyklé ubytování v korunách stromů, které přináší nový zážitek, poznání a vnímání v symbióze s přírodou.
Chotýšany, Středočeský kraj

Písník u Hradce Králové – nekonečno pohody na opuštěném Ostrově

Sníte o dovolené na ostrově? Váš sen si můžete splnit bez toho, abyste opustili republiku. Příjemný pobyt od rána až do noci na vás čeká na Ostrově, který najdete nedaleko Hradce Králové a můžete ho mít jen sami pro sebe.
Roudnice, Královéhradecký kraj

Rozhledna Kleť v Blanském lese – nejstarší kamenná rozhledna v České republice

Kamenná věž o výšce 18 metrů stojí na vrcholu hory Kleť (1083 m), nejvyšším vrcholu Blanského lesa, od roku 1825, kdy ji zde nechal postavit kníže Josef Schwarzenberg pro soukromé účely svého rodu. Veřejnosti slouží rozhledna od druhé poloviny 19. století.
Křemže, Jihočeský kraj

Treehouse – Vyhlídkový posed v korunách stromů u Volar

První vyhlídkový posed v koruně stromu (treehouse) na Šumavě se nachází 3 km od šumavského městečka Volary. Je zde možné pozorování přírody i neobvyklé ubytování.
Volary, Jihočeský kraj

Rozhledna Svatobor u Sušice s horskou chatou

Kamenná rozhledna leží na mystické hoře Svatobor asi hodinu pěší chůze od Sušice. Ten, kdo vyšplhá nahoru bude odměněn krásným kruhovým výhledem na zříceninu hradu Rabí, Javorník, Boubín, Sušici a Velký Javor. Chata Svatobor s poctivou českou kuchyní je otevřena celoročně.
Sušice, Plzeňský kraj

Stříbrný rybník – do kempu i za zábavou

Rekreační areál Stříbrný rybník se nachází v Malšově Lhotě u města Hradec Králové, na břehu Stříbrného rybníka. Areál díky své poloze uprostřed nádherné přírody na pomezí Přírodního parku řeky Orlice a novohradeckých lesů je ideální pro rodinnou dovolenou.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Chata Hvězda v Broumovských stěnách

Romantická dřevěná chata Hvězda stojí na okraji pískovcových skal nedalekých Broumovských stěn. Terasa chaty poskytuje překrásné výhledy směrem na Broumovsko a hraniční pásmo Javořích hor.
Police nad Metují, Královéhradecký kraj

Camping Rožnov

Přijeďte si vychutnat rodinnou dovolenou do kempu na úpatí hory Radhošť na území Beskyd. Kempování a obytná auta zde mohou parkovat celoročně.
Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský kraj

Westernové městečko Boskovice

Atmosféra Westernového městečka v Boskovicích vás pohltí natolik, že zapomenete na shon všedních dnů. Velkolepé divadelní představení pod širým nebem Vinnetou vás vrátí do dětských let a vašim dětem připomene nadčasové hodnoty jako jsou odvaha, čest a pravé přátelství.
Boskovice, Jihomoravský kraj