Úvod > Co chcete dělat? > Kemp Sedmihorky v Českém ráji
Centrální prostranství
"> Centrální prostranství "> "> Pláž a rybník "> "> "> "> sedmihorky2.JPG "> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Ubytování

Kemp Sedmihorky v Českém ráji

Na úpatí Hruboskalského skalního města, v pomyslném srdci chráněné krajinné oblasti Český ráj, se rozkládá kemp Sedmihorky. Ubytovat se zde můžete ve vlastním stanu, chatičkách i karavanech, nebo třeba v indiánském týpí. Kemp se stal kempem roku 2019, v r. 2020 pak nejlepší kemp pro rodiny s dětmi.
Čistý a upravený čtyřhvězdičkový areál nabízí ubytování v luxusních chatách, mobilhomech, v malých chatkách, ve stanech s podsadou, v týpí nebo na karavanových a stanových loukách. Součástí kempu je rybník s písčitou pláží, kde se můžete koupat i lovit ryby. Využít můžete také sportovní a dětské hřiště, minigolf, ohniště nebo se můžete zajít podívat na farmu s domácími zvířaty.

Celkem tři budovy sociálního zařízení nabízejí kromě obvyklého vybavení také sprchový a přebalovací kout pro kojence, sprchu a WC pro tělesně postižené, automatické pračky a žehličky. Sociální zařízení v horní části kempu bylo vybudování pro větší pohodlí hostů, ubytovaných v malých chatkách. Hosté mají k dispozici kuchyňku s plynovými vařiči a zásuvkami na elektrický proud, vnitřní i venkovní jídelnu, umývárnu nádobí a několik ohnišť s lavicemi.

Návštěvníkům jsou k dispozici dvě klubovny, úschovna kol, půjčovna kol a lodí, stolní tenis a nejrůznější rybářské či tábornické potřeby. Využít můžete také pestrou nabídku volnočasových aktivit, které jsou zaměřeny především na rodiny s dětmi.

Nově otevřená Dětská herna Mlýn nabízí celoročně přímo v kempu  aktivní dobrodružství pro děti i dospělé od 1 do 99 let. V nejvyšším labyrintu Českého ráje – od podlahy až ke stropu 12,5 metru – na své objevitele čekají tobogány, skluzavky, trampolíny a plazivé tunely! Součástí herny je také relaxační kavárna plná regionálních lahůdek.

Kemp je otevřený po celý rok. Wifi pokrytí je po celém areálu kempu zdarma (kromě louky Romantika). Kemp se stal kempem roku 2017 a 2019, jako nejlepší kemp pro rodiny s dětmi byl zvolen v letech 2013-2015, 2017-2018 a 2020.
Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí

Motel Even Sedmihorky

Motel Even Sedmihorky

Turnov, Liberecký kraj
Indiánské týpí v Českém ráji

Indiánské týpí v Českém ráji

Turnov, Liberecký kraj
Apartmán Sedmihorské léto

Apartmán Sedmihorské léto

Karlovice, Liberecký kraj
Zámecká restaurace Hrubá Skála

Zámecká restaurace Hrubá Skála

Turnov, Liberecký kraj