Úvod > Aktuality > Víkend ve Velkých Karlovicích nabídne Saunovou noc
Víkend ve Velkých Karlovicích nabídne Saunovou noc
"> "> ">
Lázně a wellness

Víkend ve Velkých Karlovicích nabídne Saunovou noc

  • Vydáno29. ledna 2020
Pestrou zábavu pro děti i dospělé nabídnou o víkendu návštěvníkům Velké Karlovice na Vsetínsku. Co může být příjemnějšího, než si po výletě či závodě na běžkách zaplavat v teplé vodě, uvolnit se v sauně a dopřát namoženým svalům a kloubům masáž? Ve Velkých Karlovicích si můžete užívat relaxaci a vodní radovánky kdykoli po celý rok.
Milovníci neobvyklých relaxačních zážitků mohou v sobotu 1. února vyrazit na další Saunovou noc ve Wellness Horal. Areál relaxačního centra bude mimořádně otevřen o dvě hodiny déle než obvykle, tedy do půlnoci. Návštěvníci si za zvýhodněnou cenu mohou užít koupání a saunování v termálních bazénech a saunovém světě za svitu svíček. Saunová noc začíná v 19 hodin a zatímco obvykle je Wellness Horal otevřeno do 21:30, při Saunové noci je vám k dispozici až do půlnoci.

Za návštěvu rozhodně také stojí termální bazény relaxačního centra Wellness Horal, který je partnerským hotelem Lanterny. Dokonale se tady zrelaxujete ve slané vodě vyhřívané až na 36° C. Bazény se plní vodou z vlastního vrtu z hloubky 100 metrů, která se jen nepatrně chemicky upravuje a následně vyhřívá na teplotu termálních pramenů. Voda obsahuje minerální látky, které mají příznivé účinky na kůži.

Saunové rituály se při Saunové noci konají v Sauně Dome mimořádně každou hodinu, v parní lázni vám navíc nabízíme zdarma nejrůznější tělové peelingy. Saunová noc bude pro neubytované hosty za 990 Kč (pro ubytované je zdarma).
Termální bazény Wellness Horal – moře na Valašsku

Termální bazény Wellness Horal – moře na Valašsku

Nyní už vás v Beskydech nezaskočí ani obleva v zimě nebo deštivé počasí v létě. Wellness Horal s termálními bazény v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích přináší relaxaci i zábavu ve slané vodě vyhřívané až na 36°C po celý rok.

Wellness dovolená v hotelu Horal ve Velkých Karlovicích

Wellness dovolená v hotelu Horal ve Velkých Karlovicích

Užijte si dovolenou nabitou zážitky i relaxací. Wellness hotel Horal ve Velkých Karlovicích je ideálním místem pro aktivní dovolenou i pobyty rodin s dětmi. Popularitu si získal díky možnosti celoročního koupání v termálních bazénech se slanou vodou. V areálu je i golfové hřiště a tenisový kurt.

Lyžařský areál Razula ve Velkých Karlovicích – rodinné lyžování v Beskydech

Lyžařský areál Razula ve Velkých Karlovicích – rodinné lyžování v Beskydech

Turisticky atraktivní chráněná krajinná oblast Moravskoslezských Beskyd a Javorníků nabízí také špičkově vybavený lyžařský areál s nejmodernějšími vleky. Ski areál Razula nabízí celkem čtyři sjezdové tratě a snowpark.

Muzeum Velké Karlovice – expozice života na Valašsku

Muzeum Velké Karlovice – expozice života na Valašsku

Stálá expozice Karlovského muzea je věnována historii obce, salašnictví, lidové řemeslné výrobě. Jádrem národopisné sbírky je doma vyráběné zemědělské a salašsnické nářadí, postupy zpracování vlny, lnu a výroby ovčího sýru.

Další aktuality