Úvod > Kalendář akcí > Škola běžeckého lyžování v Resortu Valachy
Škola běžeckého lyžování v Resortu Valachy
"> "> "> "> "> "> ">
26.1.
29.1.
+ Přidat foto

Škola běžeckého lyžování v Resortu Valachy

Kdy 26. leden 2020 - 29. leden 2020 Sportovní akce
Za čtyři dny se naučíte správně běžkovat nebo si zlepšíte svou běžkařskou techniku, užijete si romantické přírody Valašska i zasloužené relaxace v podobě nejrůznějších procedur i „valašského moře“. To vše vás totiž čeká od 26. do 29. ledna 2020 ve Škole běžeckého lyžování ve Velkých Karlovicích.
Chcete se naučit „běžkovat“ nebo si zdokonalit techniku pod vedením zkušených instruktorů v této top běžkařské destinaci na Moravě? Zúčastněte se Školy běžeckého lyžování v Resortu Valachy Velké Karlovice.

Prožijte čtyři jedinečné dny nabité běžkováním a zdokonalováním stylu. Trénink probíhá pod dohledem zkušených instruktorů s individuálním přístupem a s videoanalýzou tréninku. Účastníci se kromě techniky také naučí, jak správně mazat běžky na klasiku i bruslení. Čtyřdenní kemp je určen každému bez rozdílu výkonnosti a zkušeností. Zúčastnit se ho mohou běžkaři začátečníci, turisté prahnoucí po zdokonalení běžeckého stylu či sportovci mající rádi pohyb na čerstvém vzduchu.

Velké Karlovice jsou díky bohaté síti pravidelně upravovaných tras různé náročnosti jednou z nejvyhledávanějších destinací běžkařů na Moravě. Tento sport zažívá velký boom a do naší Školy běžeckého lyžování, kterou pořádáme pravidelně už několik let, míří zájemci z celé České republiky i ze Slovenska. Aby byl jejich pobyt dokonalý, den mohou zakončit v relaxačních centrech Wellness Horal nebo L-Spa hotelu Lanterna, kde mají neomezený pobyt v termálních bazénech, saunovém světě se saunovými rituály, kardio fitness a mnohé další procedury a aktivity.

Zájemci si mohou zapůjčit špičkové modely běžek Rossignol a jako novinku zde letos pořadatelé zavedli pro účastníky Školy běžeckého lyžování 6x denně bezplatný shuttle servis mezi hotely Lanterna a Horal.

Běžkaři z celé Moravy neváhají vyjíždět do Velkých Karlovic třeba i na jeden den „na otočku“. Velké Karlovice každý rok pořádají závod Karlovská 50, který je součástí série Ski Tour. Koná se zde také závod Noční stopa Valachy jako součást série Valachy Tour.

Škola běžeckého lyžování zahrnuje:
  • Ubytování v pokoji Standard ve Spa hotelu Lanterna**** na 3 noci
  • Snídaně formou bufé s rozšířenou nabídkou superpotravin
  • Večeře formou teplého a studeného bufé
  • Pitný režim během dne
  • Neomezená regenerace a relaxace v L-Spa a Wellness Horal (termální bazény, saunový svět se saunovými rituály, kardio fitness)
  • Tréninkový program pod vedení instruktorů z Cyklotrenink.com a Skolarossignol.cz
  • Možnost zapůjčení špičkových modelů běžek Rossignol
  • Novinka: Bezplatný shuttle servis mezi hotely Lanterna a Horal 6x denně
  • Parkování, wifi

Rezervace: rezervace@valachy.cz, tel: + 420 571 477 300
Celý popis
Naposledy změněno: 8. 1. 2020

Ubytování a restaurace v okolí