Úvod > Aktuality > Užijte si F.O.O.D. piknik 2022 na Ladronce
Užijte si F.O.O.D. piknik 2022 na Ladronce
"> "> "> "> "> "> "> ">
Gurmánská turistika

Užijte si F.O.O.D. piknik 2022 na Ladronce

  • Vydáno27. srpna 2022
Piknikové koše plné dobrot, atraktivní program, skvělé jídlo a milá setkání. To je F.O.O.D. piknik na Ladronce, který se i letos koná poslední srpnovou neděli. Čeká vás celkem 100 stánků s farmářskými výrobky a streetfoodovým občerstvením. Po celou dobu se bude konat zábavný program na hlavní scéně. K dispozici budou relaxační zóny na posezení a odpočinek. Dejte si 28. 8. 2022 schůzku s někým, s kým jste se dlouho neviděli, a přijďte si užít den plný skvělého jídla, pití a zábavy!
PiknikČasopis F.O.O.D. zve všechny čtenáře na oblíbený F.O.O.D piknik. Jak jinak než s dekou, skvělým jídlem, pitím a společností oslavit narozeniny? Celá redakce se na vás těší už v neděli 28. 8. 2022 na pražské Ladronce!

Celý den můžete strávit nejen s redakcí časopisu F.O.O.D., ale i se členy Gourmet Academy a Gastrokroužku v čele s Lukášem Hejlíkem, který bude celou akci moderovat. Dejte si schůzku s někým, s kým jste se dlouho neviděli a přijďte si užít den plný skvělého jídla, pití a zábavy.

Food PrahaNávštěvníci budou mít možnost ochutnat to nejlepší z produkce malovýrobců, farmářů, street foodu, bister a food trucků. V pestré skladbě stánků budou zastoupeny grilované speciality, burgery, žebra, trhaná masa, hot dogy, mexické, asijské i francouzské speciality, na své si přijdou i vegetariáni a vegani, milovníci palačinek či cupcakes. Osvěžit se bude možné rolovanou zmrzlinou či domácími nanuky. O pitný režim se postarají výrobci domácích limonád a ciderů, vinaři či řemeslné pivovary. Domů si pak budou moci návštěvníci odnést zavařeniny, pesta, omáčky, oleje, sirupy, koření či dobroty pro mazlíčky. F.O.O.D. piknik začíná v 11:00 hodin dopoledne a vrcholit bude v 19:00 hodin.

Těšit se můžete na 14 kuchařských show, a scéně se vystřídá například šéfkuchař Roman Paulus, Josef Maršálek, Martin Staněk, Besky, Martin Zavoďan ze společnosti AEG a také šéfredaktor časopisu F.O.O.D. Jiří Hillgart. Program vyvrcholí vystoupením stand-up komiků známých z pořadu Na stojáka – Petr Vydra, Vojta Vojtáno Záveský nebo Rychard Nedvěd.
Usedlost Ladronka s restaurací

Usedlost Ladronka s restaurací

Usedlost Ladronka stojí v místech, kde stál původně viniční lis ze 14. století založený Karlem IV. Po nákladné rekonstrukce je zde v současné době restaurace.

Sportovně-rekreační areál Ladronka

Sportovně-rekreační areál Ladronka

Na Ladronce nedaleko Vypichu v Praze 6 můžete využít speciální stezky pro kola, in-line brusle a nachází se zde také nejdelší osvětlená in-line dráha v Praze (okruh dlouhý 4,2 km). Mimo to jsou zde k dispozici volejbalové kurty a beach fotbalové hřiště, půjčovna sportovních potřeb i restaurace.