Úvod > Aktuality > Užijte si F.O.O.D. piknik 2019 na Ladronce

Užijte si F.O.O.D. piknik 2019 na Ladronce

Vydáno 28. srpna 2019 Gurmánská turistika
Piknikové koše plné dobrot, atraktivní program, skvělé jídlo a milá setkání. To je F.O.O.D. piknik na Ladronce, který se i letos koná první zářijovou neděli. Čeká vás celkem 130 stánků nebo food trucků, 12 kuchařských show a od 18:00 koncert písničkáře Pokáče. Celým dnem vás provede Lukáš Hejlík. Kromě spousty dobrého jídla a pití je připravena i velká dětská zóna s mnoha atrakcemi, nechybí ani bohatá tombola a další soutěže. Dejte si 1. září schůzku s někým, s kým jste se dlouho neviděli, a přijďte si užít den plný skvělého jídla, pití a zábavy!
PiknikČasopis F.O.O.D. zve všechny čtenáře na oblíbený F.O.O.D piknik. Jak jinak než s dekou, skvělým jídlem, pitím a společností oslavit narozeniny? Celá redakce se na vás těší už v neděli 1. 9. 2019 na pražské Ladronce!

Celý den můžete strávit nejen s redakcí časopisu F.O.O.D., ale i se členy Gourmet Academy a Gastrokroužku v čele s Lukášem Hejlíkem, který bude celou akci moderovat. Dejte si schůzku s někým, s kým jste se dlouho neviděli a přijďte si užít den plný skvělého jídla, pití a zábavy.

Food PrahaV oblíbeném pražském parku bude k dispozici 900 piknikových košů plné skvělého jídla od partnerů za zvýhodněnou cenu. Mezi zúčastněnými prodejci najdete například Andělský pivovar, Kafekolo, Sushisushi, Dog´n´roll foodtruck, Konečně vývar, Kaiser Franz, Perníčkovi, Puro Gelato, Pivovar Řeporyje, Marmelády z Ráje, Sodofkárnu, Cocktail bar, Moštárnu Louny, Cheese House, Kávu v oplatce, Los Churros, Paleo pekárnu Zimovi, Tradiční belgické hranolky, Čerstvé Minikoblížky a další. Celodenní program završí koncert písničkáře Pokáče v 18:00 hodin.
Sportovně-rekreační areál Ladronka

Sportovně-rekreační areál Ladronka

Na Ladronce nedaleko Vypichi v Praze 6 můžete využít speciální stezky pro kola, in-line brusle a nachází se zde také nejdelší osvětlená in-line dráha v Praze (okruh dlouhý 4,2 km). Mimo to jsou zde k dispozici volejbalové kurty a beach fotbalové hřiště, půjčovna sportovních potřeb i restaurace.

Usedlost Ladronka s restaurací

Usedlost Ladronka s restaurací

Usedlost Ladronka stojí v místech, kde stál původně viniční lis ze 14. století založený Karlem IV. Po nákladné rekonstrukce je zde v současné době restaurace.