Úvod > Aktuality > Ochutnejte bio menu v unikátním restaurantu Triton
Gurmánská turistika

Ochutnejte bio menu v unikátním restaurantu Triton

  • Vydáno6. května 2009
Hosté Triton restaurantu mohou okusit nezapomenutelný gurmánský zážitek a ochutnat nové bio menu – gastronomické specialitky, které nejenže výtečně chutnají, ale i báječně vypadají. Nabídka jídel připravených pouze z ekologicky čistých surovin obsahuje delikatesy jako je Bio Rostbeaf s pečeným lilkovým kaviárem a mrkvovým pyré nebo Bio pečený pstruh s pošírovaným vejcem a špaldovými nudlemi, vše z vysoce kvalitních surovin ekologického zemědělství.
Špičkový kuchaři Triton restaurantu v čele se zkušeným a mezinárodně uznávaným šéfkuchařem Michalem Novákem dokazují, že to nejsou jen prázdná slova a aktivně využívají svých dlouholetých zkušeností a možností nabídky jedinečných, osobitých a vysoce kvalitních potravin našeho domácího trhu, které jsou zpracované tradičně, bez zásahů průmyslových postupů k vytvoření nenapodobitelného bio menu. Nabídka bude pravidelně obměňována podle sezónnosti surovin použitích v pokrmech.

Více informací:
Jako byste se ocitli v jiném světě. Krápníková jeskyně v srdci Prahy, genius loci prostoru z roku 1912, originalita původního secesního interiéru, živé tóny klavíru, tradice špičkové gastronomie, antický příběh v sochách všude kolem vás...
Triton restaurant – unikátní krápníková jeskyně v srdci Prahy

Triton restaurant – unikátní krápníková jeskyně v srdci Prahy

Restaurace v krápníkové jeskyni v srdci Prahy, přímo na Václavském náměstí, má pro každého připravený nezapomenutelný zážitek – jako byste se ocitli v jiném světě – genius loci prostoru z roku 1912, originalita původního secesního interiéru, tradice špičkové gastronomie, antický příběh.