Úvod > Aktuality > Víkend plný zábavy prožijete v Ostrově u Tisé
Víkend plný zábavy prožijete v Ostrove u Tisé
"> Víkend plný zábavy prožijete v Ostrove u Tisé "> Bielatal - Herkuluv sloup "> Hudební program festivalu kombinuje ceské a nemecké kapely "> Festival nabízí mnoho dalších aktivit, které poskytují zábavu pro celou rodinu
Kultura

Víkend plný zábavy prožijete v Ostrově u Tisé

  • Vydáno8. srpna 2016
V Ostrově z Tisé se o víkendu 14. až 16. 8. 2016 koná šestý ročník česko-německého hudebního festivalu Rock on the Rocks. Festival se již tradičně koná v srdci pískovcových skal pod věží Císař. Kromě unikátního spojení nádherné přírody a originálního hudebního programu nabízí festival mnoho dalších aktivit, které poskytují zábavu doslova pro celou rodinu.
Herkulův sloupÚdolí Bielatal přirozeně spojuje Českou republiku s Německem. Z místa konání festivalu si můžete udělat pohodlnou procházku na vyhlídku Grenzplatte nebo německého Ottomühle. Terén je ideální pro vyjížďky na kole a v rámci sportovních aktivit nelze zapomenout ani na pískovcové lezení nebo návštěvu Tiských stěn, které prošly v posledních letech obnovou.
 
Tímto výčtem samozřejmě festivalová nabídka zdaleka nekončí. Malí rockeři budou moci vyzkoušet několik zajímavých atrakcí jako je například skákací zámek nebo žonglování. Rodiče nemusí zoufat, protože i na ně čeká spousta zábavy.

RockHudební program festivalu kombinuje české a německé kapely, takže si každý návštěvník bude moci vybrat hudbu podle svého vkusu.

Organizátoři pozvali na letošní ročník:

Dee Zeebra (Tisá)
Black Tequilla (DE)
Nauzea Orchestra (UL)
KILL ME Pussycat (DE)
Simple Muffin (Office Funk – CZ)
Newcomer Contest (soutěž mladých kapel)
Paisley (DE)
Gorily v mlze (Tisá)
Peshata (CZ)
Radiophon (DE)
Hotel Ostrov u Tisé – relax s unikátní atmosférou

Hotel Ostrov u Tisé – relax s unikátní atmosférou

Hledáte ideální místo pro strávení romantického víkendu, klidné rodinné dovolené a odpočinku? Využijte služby čtyřhvězdičkového hotelu s bazénem, restaurací a wellness centrem, který se chlubí nádherným výhledem do nedotčené přírody Českého Švýcarska.

Chráněná krajinná oblast Labské pískovce

Chráněná krajinná oblast Labské pískovce

CHKO Labské pískovce je tvořena řadou soutěsek a kaňonů, které jsou obklopené věžemi a masivy místy tvořícími skalní města. Vznikla v roce 1972 na ploše 324 km² s cílem ochrany pískovcové krajiny, rozsáhlých přirozených lesů i kulturních památek, zejména lidové architektury.

Tiské stěny – ráj pro turisty a horolezce

Tiské stěny – ráj pro turisty a horolezce

Skalní město Tiské stěny (613 m n. m.) leží na jižním okraji krušnohorského zlomu. V západním výběžku Chráněné krajinné oblasti Labské pískovce vytvářejí spolu s Rájeckými stěnami, Ostrovskýmí stěnami a Vysokým Sněžníkem atraktivní turistickou a horolezeckou oblast.