Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Ostrov u Tisé – relax s unikátní atmosférou
Hotel Ostrov u Tisé - relax s unikátní atmosférou
"> "> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Lázně a wellness

Hotel Ostrov u Tisé – relax s unikátní atmosférou

Hledáte ideální místo pro strávení romantického víkendu, klidné rodinné dovolené a odpočinku? Využijte služby čtyřhvězdičkového hotelu s bazénem, restaurací a wellness centrem, který se chlubí nádherným výhledem do nedotčené přírody Českého Švýcarska.
 

Hotel Ostrov leží v přenádherném údolí, které lemují ostrovské skály. Doslova trůní na místě, které Bůh stvořil asi obzvlášť rád. Je to zóna, kde můžete skutečně vypnout – a to i telefon, protože tady stejně není signál. Zkuste degustační menu pana šéfkuchaře, ale pozor, každá položka na něm je prudce jedlá! Překvapí vás výběr paštiček, zvlášť ta z foie gras. Perfektní je i uzené pastrami z hrobského řeznictví, grilovaný ovčí sýr nebo řízek dlouhý jako mapa Slovenska. Celé to tu vede Ondřej Kulič, pomáhají mu sourozenci, manželka a skvělý tým.

Elegantně zařízené pokoje nabízí komfort ubytování čtyřhvězdičkového standardu. Každý pokoj se vyznačuje svoji unikátní atmosférou, danou půdorysem a výhledem na okolní krajinu. Všechny pokoje jsou zařízeny tak, aby poskytovaly maximální pohodlí a komfort i té nejnáročnější klientele. Můžete si zvolit nekuřácký nebo kuřácký pokoj. 

V hotelu je k dispozici wellness centrum, kde si můžete užívat bazénu, parní lázně i vířivky. Na objednávku pak pořádáme relaxační cvičení pro skupiny zájemců pod vedením zkušeného cvičitele. Navíc si můžete dopřát masáže různých druhů: reflexní masáže (záda + šíje + hlava), uvolňování blokád, rozšířené masáže o další partie těla, masáž za použití baněk a další.


K dispozici je dále konferenční sál (70 míst), salónek (30 míst), bezdrátové připojení k internetu (WiFi), restaurace (75 míst), letní terasa (30 míst), lobby bar (35 míst), parkování před hotelem – bezplatné, parkoviště monitorováno kamerovým systémem (35 míst) a dětské hřiště.


Doprovodné programy:
  • cyklistické výlety – možnost zapůjčení horských kol
  • turistické výlety – informace a mapy v recepci hotelu (více v tipech na výlety)
  • zajistíme hudbu k poslechu i tanci
  • programová doplnění společenských akcí – moderování, taneční show, přehlídky ap.
 
V Hotelu Ostrov**** je pro vás k dispozici restaurace. Náš stálý jídelní lístek pravidelně obměňujeme dle sezónnosti surovin. Všechny ingredience, ze kterých jsou pokrmy připravovány, jsou té nejvyšší čerstvosti i kvality. Pečlivě dbáme na výběr surovin i místních dodavatelů, nepoužíváme žádná umělá dochucovadla ani polotovary. Jistě vás mile překvapí naše nabídka dezertů domácí výroby či specialit z masa od českých řezníků. Přijďte ochutnat naši kuchyni a zpříjemněte si den posezením v romantickém prostředí restaurace s jedinečným výhledem na Ostrovské skály.

Provozovatel

Hotel Ostrov

Ostrov u Tisé 12
403 36 Tisá
Tel.:
+420 475 222 428
Email:
hotelostrov@hotel...
WWW:
www.hotelostrov.com
GPS:
50,803956 14,046015
 
 

Časová náročnost

6,0 hodin