Úvod > Aktuality > Razula nabídne večerní lyžování a svezení skibusem do areálu zdarma
Razula nabídne večerní lyžování a svezení skibusem do areálu zdarma
"> "> ">
Zimní sporty

Razula nabídne večerní lyžování a svezení skibusem do areálu zdarma

  • Vydáno26. prosince 2012
Ski areál Razula rozšíří od 26. prosince provozní dobu o večerní lyžování. Dalším vylepšením služeb se stane skibus z Ostravy. Autobusový spoj začne jezdit 26. prosince a bude v provozu do 3. března. Při příležitosti zahájení jeho provozu nabídne Ski areál Razula speciální akci – do areálu se mohou lyžaři v prvních dnech svézt zdarma.
Při příležitosti zahájení provozu nabídne Ski areál Razula speciální akci – do areálu se mohou lyžaři v prvních dnech svézt zdarma. Návštěvníkům, kteří přijedou skibusem, při zakoupení skipasu vrátí zpět cenu celé jimi předložené jednosměrné jízdenky. Tato akce platí po celou dobu vánočních svátků, tedy od 26. prosince až do 1. ledna a vztahuje se pouze na celodenní skipasy do celého areálu.
 
Skibus provozovaný společností Veolia Transport Morava bude vyjíždět denně v 7:20 z Ostravy-Poruby a pojede přes Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Staré Hamry, Bílou a bývalý hraniční přechod Bumbálka. Zde v minulosti svou cestu končil. Od letoška ale trasu protáhne o 8 kilometrů do Velkých Karlovic, kam dorazí v 9:30 hodin. Konečná zastávka bude u hlavní sjezdovky Ski areálu Razula, kde je zároveň rozcestník běžeckých tras. Zpět do Ostravy spoj vyjede v 15 hodin.
 
Spoj je ideální nejen pro návštěvníky Ski areálu Razula, ale i pro běžkaře, kteří budou mít v zimě při dobrých sněhových podmínkách ve Velkých Karlovicích k dispozici 40 kilometrů upravovaných a značených tras v údolí a 50 dalších kilometrů na okolních hřebenech. Jízdní řád autobusu je navíc nastaven tak, že lyžaři stihnou využít i naši bonusovou akci Lyžuj a plav, s níž k vybraným typům skipasů získají ve všední den hodinový vstup zdarma do termálních bazénů Wellness Horal. Spoj mohou využívat i ti, kteří se vydají bez lyží třeba "jen" za relaxací do Wellness Horal.
 
Večerní lyžování, které Ski areál Razula nabídne taktéž od 26. prosince, se koná v úterý, čtvrtek, pátek a sobotu na sjezdovce Razula a ve středu, pátek a sobotu na sjezdovce Horal vždy od 18:30 do 21:00 hodin. Výjimečně se nebude konat pouze 31. prosince a 1. ledna.

Termální bazény Wellness Horal – moře na Valašsku

Termální bazény Wellness Horal – moře na Valašsku

Nyní už vás v Beskydech nezaskočí ani obleva v zimě nebo deštivé počasí v létě. Wellness Horal s termálními bazény v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích přináší relaxaci i zábavu ve slané vodě vyhřívané až na 36°C po celý rok.

Lyžařský areál Razula ve Velkých Karlovicích – rodinné lyžování v Beskydech

Lyžařský areál Razula ve Velkých Karlovicích – rodinné lyžování v Beskydech

Turisticky atraktivní chráněná krajinná oblast Moravskoslezských Beskyd a Javorníků nabízí také špičkově vybavený lyžařský areál s nejmodernějšími vleky. Ski areál Razula nabízí celkem čtyři sjezdové tratě a snowpark.