Úvod > Aktuality > Pochutnejte si na Gulášfestu ve Valašském Meziříčí

Pochutnejte si na Gulášfestu ve Valašském Meziříčí

Vydáno 16. července 2019 Gurmánská turistika
Další ročník Gulášfestu je tady! Už od čtvrtka 18., až do soboty 20. července 2019 probíhá na fotbalovém stadionu ve Valašském Meziříčí. Festival během tří dnů nabízí návštěvníkům přes třicet druhů guláše a připraveny jsou také večerní koncerty. Sobotní odpoledne bude patřit dětem.

Gulášmasa antilop, lam, srn, jelenů, muflonů, ryb, králíků, pštrosů, bažantů, kachen, kanců či klokanů, ale také zabijačkový v chlebánku, jehněčí kotlíkový, mexický fazolový, rančerský, chilli con carne nebo čertovský ostrý hovězí… To je jen malý výčet z třiceti gulášů v gulášovém menu, které můžete ochutnat na Gulášfestu ve Valašském Meziříčí.

Sedmnáctý ročník proběhne v areálu letního stadionu na ulici Žerotínova až do soboty 20. července. Na své si přijdou všichni, kteří tuto akci navštíví. Vystřídají se různé hudební styly od cimbálovek přes písničky pro děti, až po něco tvrdšího. Kromě hudby nabídne Gulášfest program plný her a soutěží pro malé i velké. K tomu všemu bude připraveno přes 30 druhů výborného guláše. A ani vegetariáni nepřijdou zkrátka, neboť budou moci ochutnat guláš fazolový, sójový či hříbkový.

GulášNa jaké kapely a interprety se můžete těšit? Ze Slovenska přijede ve čtvrtek Queen Show, v pátek se těště na Marpo & TroubleGang, v sobotu to roztočí Alergie, Zoči Voči anebo Rybičky 48. Kromě hudby nabízí skvělý program plný her, soutěží a legrácek pro malé i velké. Součástí Gulášfestu jsou i tradiční a tolik oblíbené soutěže. V pátek v 18 hodin se utkají dobrovolníci o největšího jedlíka guláše a následující den, v sobotu rovněž v 18 hodin, se uskuteční soutěž o nejlepší guláš.

Vstup na Gulášfest stojí na všechny tři dny 150 korun. Děti do 120 centimetrů mají vstup zcela zdarma. V případě nepříznivého počasí bude areál zastřešen pomocí velkokapacitních stanů.

Další aktuality

12.2.
2020
Lešetínský fašank ovládne v sobotu Zlín

Lešetínský fašank ovládne v sobotu Zlín

Východní Morava | Gurmánská turistika
14.1.
2020
Za vůní čokolády se vydejte do Zlína

Za vůní čokolády se vydejte do Zlína

Východní Morava | Gurmánská turistika
20.11.
2019
Ve Velkých Karlovicích se chystá oblíbený Kateřinský jarmark

Ve Velkých Karlovicích se chystá oblíbený Kateřinský jarmark

Východní Morava | Gurmánská turistika