Úvod > Aktuality > Od shonu a ruchu velkoměsta uniknete na zámečku Mcely
Od shonu a ruchu velkoměsta uniknete na zámečku Mcely
"> "> ">
Životní styl

Od shonu a ruchu velkoměsta uniknete na zámečku Mcely

  • Vydáno27. února 2017
Pětihvězdičkový zámecký hotel se nachází necelou hodinu jízdy z Prahy, mezi Nymburkem a Mladou Boleslaví, daleko od všedních starostí. Je ideálním místem pro romantické pobyty, odpočinek a relaxaci i pro rodiny s dětmi. Kromě skvělého odpočinku nabízí také nejrůznější zajímavé akce – nejbližší z nich se bude konat o víkendu 24. – 26. března a nese název Slet bohyň.
Zámek McelyKompletně zrekonstruovaný zámek Chateau Mcely je původně venkovská usedlost šlechtického rodu Thurn-Taxisů, kteří žili na zámku Mcely do roku 1947. Zámek se nachází uprostřed legendárního Svatojiřského lesa na Viničním vrchu nad malou vesničkou Mcely, v sousedství přírodního parku Jabkenice. Působivým ubytováním může být i mezonetové Prezidentské apartmá Agape o 111 metrech čtverečných s nejkrásnějším výhledem do rovinaté polabské krajiny, které se nachází v samotné věži zámku, vysoko nad okolními lesy.

Točité designové kované schodiště hosty uvede do útulného prostoru mezonetového ochozu nad obývacím pokojem, ideálního ke čtení oblíbené knihy. Dvě ložnice, plně vybavená kuchyň s jídelnou potěší zejména rodiny s dětmi a hořící krb doplněný dlažbou z původního zámku ocení zamilované páry toužící po dokonalé romantice. To je stylově a komfortně zařízené Agape, který již svým názvem k lásce přímo vyzývá.


Slet bohyň a další zajímavé jarní akce

JaroOd pátku 24. do neděle 26. března se v zámečku bude konat oblíbená akce Slet bohyň – je určena ženám, dívkám, matkám, dcerám, ale vítány jsou i drahé mužské polovičky či přátelé.
 
Prodloužený dubnový velikonoční víkendpřinese na Chateau Mcely tradiční velikonoční zvyky a příjemnou rodinnou atmosféru, ve které si můžete vychutnat sváteční dny v kruhu svých nejbližších. Ani letošní rok nebudou chybět sezónní speciality v podobě velikonočního menu a speciálního menu na Velikonoční pondělí s jarním sweetbarem pro nejmenší hosty.
Restaurace Piano Nobile

Restaurace Piano Nobile

Restaurace Piano Nobile sídlí v Chateau Mcely, necelou hodinu jízdy z Prahy uprostřed přírody. Pravidelně se řadí mezi nejlépe hodnocené restaurace v České republice dle Maurerova výběru, průvodce nejlepších restaurací oceněných Zlatými lvi i Gastromapy Lukáše Hejlíka.

Chateau Mcely – zámecký eco-chic hotel

Chateau Mcely – zámecký eco-chic hotel

Zámecký eco-chic hotel leží necelou hodinu jízdy z Prahy. Je ideálním místem pro romantické pobyty, odpočinek v lázních, rodiny s dětmi, svatby i netradiční firemní setkání.

Další aktuality

25.9.
2022
Objevujte královská města Čech

Objevujte královská města Čech

Středočeský kraj | Památky
22.9.
2022
Stromem roku 2022 je Uranová hruška z Drásova

Stromem roku 2022 je Uranová hruška z Drásova

Středočeský kraj | Příroda
21.9.
2022
Za vínem se vydejte tento víkend na Karlštejn

Za vínem se vydejte tento víkend na Karlštejn

Středočeský kraj | Gurmánská turistika
21.9.
2022
Tipy proti nudě... aneb, kam o víkendu s dětmi

Tipy proti nudě... aneb, kam o víkendu s dětmi

Středočeský kraj | Zážitky