Úvod > Aktuality > Netradiční svatba? Na zámku a ve středověké krčmě v Dětenicích
Netradiční svatba? Na zámku a ve středověké krčmě v Dětenicích
"> "> "> svatba detenice II.JPG
Zážitky

Netradiční svatba? Na zámku a ve středověké krčmě v Dětenicích

  • Vydáno17. února 2015
Aby byl váš svatební den skutečně nezapomenutelný a jedinečný, můžete si říci ano na zámku, a nejenom to, svatební hostinu můžete mít v jiném časovém pásmu – ve středověku. Staňte se součástí pohádky na zámku Dětenice nebo změňte realitu všedního dne a prožijte kouzlo středověku.
V Zámeckém resortu Dětenice můžete uskutečnit svatební oslavu, na kterou budete jistě vzpomínat celý život. Abyste neměli starosti s přípravami vašeho velkého dne, zařizování svatby se ujme náš personál, který vám ochotně poradí a pomůže. Svatební hosty přivítá při příjezdu na zámek vévoda Albrecht z Valdštějna s chotí a s generálem a na uvítanou zazní výstřel z děla. Libými melodiemi doprovodí nevěstu, ženicha a svatebčany také zámečtí trubači.
 
Oddání můžete být buď ve slavnostně vyzdobeném Rytířském sále anebo v krásném zámeckém parku. Vybrané lahůdky svatebního menu vám budeme servírovat v hodovním sále Albrechta z Valdštejna, nebo můžete zvolit trochu drsnější, ale za to originálnější způsob-svatební hostinu ve Středověké krčmě, kde pro vás bude připravený i speciální program.

Zámecký resort Dětenice nabízí také místa pro ubytování, a to ne ledajaká. Svatebčané mohou přespat ve Středověkém hotelu, který je jako jediný v ČR zařazen do sítě unikátních hotelů celého světa. Strávíte noc v minulosti, avšak ne na úkor komfortu-připraveny budou péřové duchny, voda na vás poteče z konve, která je dětenickou variantou sprchy a pokoj provoněný aroma levandule a obložený dřevem bude tou pravou romantikou!
Zámecký pivovar Dětenice

Zámecký pivovar Dětenice

Zámecký pivovar má bohatou historii. Původní budova pivovaru byla částečně přestavěna na oblíbenou Středověkou krčmu a z další historické části vzniklo muzeum piva. Během prohlídky pivovarského muzea se seznámíte s výrobou kvasnicového piva způsobem starým 200 let.

Středověký hotel Dětenice – návrat do doby dávno minulé

Středověký hotel Dětenice – návrat do doby dávno minulé

Místo, kde prožijete noc, která se pro vás stane nezapomenutelným zážitkem. Nový středověký hotel poskytuje naprosto unikátní interiéry, které vás vrátí v čase do vzdáleného středověku.

Barokní zámek a pivovar v Dětenicích – jedinečný tip na výlet do Českého ráje

Barokní zámek a pivovar v Dětenicích – jedinečný tip na výlet do Českého ráje

Na prahu 3. tisíciletí, v letech 1998 – 2000, byl zámek Dětenice renovován a po 60 letech znovu otevřen veřejnosti. Na zámku se konají historické programy, rokokové plesy a středověké hostiny. V sousedství zámku je opravena historická budova pivovaru se středověkou krčmou a výrobou vlastního piva...

Středověká krčma Dětenice

Středověká krčma Dětenice

Máte rádi středověk? Krčma Dětenice nabízí všem návštěvníkům naprosto ojedinělý zážitek – přenesete do období středověku se vším, co k němu patří. Středověké speciality se připravují na otevřeném ohni, jí se rukama, obslouží vás personál v dobových kostýmech.

Strašidelné soboty na zámku Dětenice

1.1.
30.11.
Strašidelné soboty na zámku Dětenice

Každou sobotu se konají na zámku Dětenice prohlídky v doprovodu strašidelných bytostí. Přijeďte se trochu bát i zasmát. Strašidelné prohlídky jsou vhodné zejména pro děti, ale pobaví i dospělé.