!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Aktuality > Hradecké koupaliště Flošna již zahájilo letní sezónu

Hradecké koupaliště Flošna již zahájilo letní sezónu

Vydáno 3. června 2019 Letní sporty
I když letošní dlouhotrvající chladné počasí poněkud zbrzdilo otevření venkovních bazénů, od prvního červnového dne je již koupaliště otevřeno a bazény se vyhřívají na 26 °C. Otevírací doba na koupališti je od 9 do 19 hodin.

Koupaliště FlošnaKoupaliště FlošnaHradci Králové zahájilo již v sobotu 1. června 2019 novou letní sezónu. Letošní novinkou jsou páteční vstupy pro děti za poloviční cenu.

Každý pátek od 14:00 mají děti do 15 let poloviční slevu na vstupném! Sleva platí pro jednorázové vstupy i pro čipovkáře. Majitelé čipových hodinek se jen zastaví před vstupem na recepci aquacentra, aby jim tato sleva byla na hodinky načtena. Děti musí mít doprovod platící dospělé osoby a přijít do aquacentra vstupem z Městských lázní. Dospělý si sebou může vzít maximálně 4 děti do 15 let.

Koupaliště FlošnaAkce je přednostně je určena pro rodiny s dětmi, kteří si mohou zvolit, zda využijí slevu na rodinné vstupné v případě doprovodu obou rodičů anebo této akce. Akce není určena pro organizované skupiny, školy, sportovní kluby a oddíly a netýká se ani skupinového vstupného. V době školních prázdnin a státních svátků se však akce nekoná.

Cena dvouhodinového vstupného pro dospělé je 140 Kč a pro děti od 120 cm do 15 let, studenty do 26 let, seniory nad 62 let, ZTP a ZTP/P 105 Kč.
 

Slunění, plavecký bazén a vodní atrakce v areálu

Koupaliště FlošnaKe slunění můžete již nyní navštěvovat denně otevřenou Slunnou loučku vedle 50m plaveckého bazénu na Eliščině nábřeží směrem k Šimkovým sadům.

Součástí areálu koupaliště Flošna je padesátimetrový plavecký bazén s pěti drahami, rekreační bazén s divokou řekou a masážními lehátky, adrenalinová skluzavku Jump, dva tobogány, z toho jeden dušový, které obtéká líná řeka a dětský bazén se dvěma minitobogány Kobra. Všechny bazény budou v hlavní sezóně vyhřívané na teplotu 26°C, veškeré atrakce jsou v ceně vstupného.

K aktivnímu pobytu na slunci slouží také dva kurty na plážový volejbal, který je v ceně vstupného, opalovat se dá i při hře stolního tenisu na horní terase. Pro děti je připraven dětský koutek se zastíněním, v němž jsou nejrůznější herní prvky.

Koupaliště Flošna v Hradci Králové

Koupaliště Flošna v Hradci Králové

Obyvatelé i návštěvníci Hradce Králové se mohou v horkých dnech osvěžit v novém plaveckém areálu pod širým nebem. Hradec Králové získal jedinečný sportovní a relaxační areál v bezprostřední blízkosti centra.