Úvod > Aktuality > Hradecké koupaliště Flošna zahajuje letní sezónu
Hradecké koupaliště Flošna zahajuje letní sezónu
"> "> "> "> "> "> "> Koupalište Flošna nabízí návštevníkum 50 m plavecký bazén "> Jedním z velkých lákadel je adrenalinová skluzavka Jump "> Hradecké koupalište Flošna je otevreno
Letní sporty

Hradecké koupaliště Flošna zahajuje letní sezónu

  • Vydáno18. května 2022
V pátek 20. května 2022 zahájí oblíbené hradecké koupaliště Flošna letní sezónu. Koupaliště bude otevřenbo od 10 do 19 hodin a bazény se vyhřívají na 26 °C. Vstupné oproti loňské sezoně zdraží o 20 korun. Přijďte si užít slunečné a teplé dny na Flošnu!

Koupaliště FlošnaLetní koupaliště FlošnaHradci Králové zahájí letošní sezónu již v pátek 20. 5. 2022 v 10 hodin. Bazény budou vyhřívány na 26 °C. Zahajovací otevírací doba bude od pondělí až pdo neděle od 10 do 19 hodin. K prodloužení otevírací doby do 20 hodin dojde až podle dalšího vývoje počasí. Na Flošně budou v provozu od pátku i všechny skluzavky i tobogány. Ke slunění slouží nejen travnatá plocha. o rozloze 10.000 m2, ale i venkovní terasy s dřevěnými lehátky a slunečníky, které jsou pro návštěvníky zdarma. K úschově cenností vám poslouží trezory umístěné na koupališti. Pro jízdní kola jsou připraveny bezpečnostní stojany.

Koupaliště FlošnaCeny vstupného se letos trochu zvýšily, celodenní základní vstupné pro dospělé bez čipových hodinek bude 170 Kč, s čipovými hodinkami 145 Kč. Celodenní zvýhodněné vstupné pro děti od 120 cm do 15 let, studenty do 26 let, seniory nad 62 let, držitele ZTP a ZTP/P bude 130 Kč, pro majitele čipových hodinek 105 Kč.

Od 16 hodin je cena vstupného snížena. Hodinové a dvouhodinové vstupné je pouze pro majitele čipových hodinek a také zůstává stejné, jako v minulé sezóně. Hodinové plavání pro dospělé je za 59 Kč a dvouhodinové za 99 Kč. Pro děti od 120 cm do 15 let, studenty do 26 let, seniory nad 62 let, držitele ZTP a ZTP/P je hodinové vstupné 49 Kč a dvouhodinové 79 Kč. Děti do 120 cm mají vstup zdarma. Rodiny s minimálně dvěma dospělými a jedním platícím dítětem mají 10% slevu na vstupné.
 

Slunění, plavecký bazén a vodní atrakce v areálu

Koupaliště FlošnaKe slunění můžete již nyní navštěvovat denně otevřenou Slunnou loučku vedle 50 m plaveckého bazénu na Eliščině nábřeží směrem k Šimkovým sadům.

Součástí areálu koupaliště Flošna je padesátimetrový plavecký bazén s pěti drahami, rekreační bazén s divokou řekou a masážními lehátky, adrenalinová skluzavku Jump, dva tobogány, z toho jeden dušový, které obtéká líná řeka a dětský bazén se dvěma minitobogány Kobra. Všechny bazény budou v hlavní sezóně vyhřívané na teplotu 26°C, veškeré atrakce jsou v ceně vstupného.

K aktivnímu pobytu na slunci slouží také dva kurty na plážový volejbal, který je v ceně vstupného, opalovat se dá i při hře stolního tenisu na horní terase. Pro děti je připraven dětský koutek se zastíněním, v němž jsou nejrůznější herní prvky.

Koupaliště Flošna v Hradci Králové

Koupaliště Flošna v Hradci Králové

Obyvatelé i návštěvníci Hradce Králové se mohou v horkých dnech osvěžit v novém plaveckém areálu pod širým nebem. Hradec Králové získal jedinečný sportovní a relaxační areál v bezprostřední blízkosti centra.