Úvod > Aktuality > Gurmánské loučení s létem na Horalu nabídne mořské plody i frgálovou manufakturu
Gurmánské loucení s létem na Horalu
"> Gurmánské loucení s létem na Horalu "> Salát z chobotnice "> Tešit se mužete i na sladké dobroty
Gurmánská turistika

Gurmánské loučení s létem na Horalu nabídne mořské plody i frgálovou manufakturu

  • Vydáno26. srpna 2014
Gastronomické zážitky z regionální i mezinárodní kuchyně nabídne akce s názvem Gurmánské loučení s létem, která se uskuteční v sobotu 30. srpna na grilovací terase hotelu Horal ve Velkých Karlovicích.

Grilovací terasa HoralOd 11 do 16 hodin uvidíte na Gurmánském loučení s létem ukázky přípravy mořských plodů a ryb v podání odborníků ze společnosti Makro. Tým kuchařů hotelu Horal z nich připraví vybrané speciality, které přinesou zajímavé propojení exotičtějších surovin s tradičními valašskými. K ochutnání bude například salát z chobotnice, manga a řapíkatého celeru s meruňkovou redukcí, krevetový špíz s ovčím sýrem nebo grilovaný steak z tuňáka na omáčce z pečených paprik.

Připravena bude také ochutnávka moravských vín a různých druhů sýrů, k tomu zahraje cimbálová muzika Milana Mlčáka. Program bude moderovat Milan Nepustil. Těšit se můžete i na ukázky výroby frgálů a pokud budete chtít, můžete si jejich výrobu také sami vyzkoušet.

Gurmánské loučení s létem bude zároveň předzvěstí blížícího se Karlovského gastrofestivalu, kterého se hotel Horal tradičně účastní.

Wellness dovolená v hotelu Horal ve Velkých Karlovicích

Wellness dovolená v hotelu Horal ve Velkých Karlovicích

Užijte si dovolenou nabitou zážitky i relaxací. Wellness hotel Horal ve Velkých Karlovicích je ideálním místem pro aktivní dovolenou i pobyty rodin s dětmi. Popularitu si získal díky možnosti celoročního koupání v termálních bazénech se slanou vodou. V areálu je i golfové hřiště a tenisový kurt.