Úvod > Aktuality > Dětenice ženám zdarma: ženy mají do konce března ubytování, večeři a prohlídku zdarma
Dětenice ženám zdarma: ženy mají do konce března ubytování, večeři a prohlídku zdarma
"> "> "> "> "> "> ">
Zážitky

Dětenice ženám zdarma: ženy mají do konce března ubytování, večeři a prohlídku zdarma

  • Vydáno22. února 2022
Až do konce března 2022 připravil resort Dětenice speciální akci pro romantické páry – mohou si užít ubytování, několika chodovou večeři při svíčkách a prohlídku zámku s pivovarem s tím, že platit budou pouze muži. Ženy mají všechny služby zcela zdarma.
děteniceVymýšlíte zajímavý program pro svou drahou polovičku? Máme pro vás řešení – pozvěte ji do Zámeckého resortu Dětenice. Uděláte jí radost nevšedním zážitkem, a ještě k tomu ušetříte! Do konce března zde totiž platí mimořádná nabídka s názvem "Dětenice ženám zdarma".

V rámci akce můžete prožít nezapomenutelné chvíle, avšak pozor, nabídka platí v určité dny. V únoru lze nabídku využít od pondělí do čtvrtka a v březnu od pondělí do středy. A na co se můžete těšit? Jedna polovina páru pobyt zaplatí, druhá bude mít vše zcela zdarma.

děteniceVečer vás čeká romantická 3chodová večeře při svíčkách v Šenku U Dvou Čarodějnic, ubytovaní budete v Rytířském pokoji ve Středověkém hotelu. Ráno nebude chybět chutná snídaně. Vynechat nemůžete ani prohlídku zámku a pivovaru s ochutnávkou piva. Pobyt vyjde celkem na 2025 Kč. Zarezervovat si jej můžete na emailu info@detenice.cz nebo rezervace@detenice.cz, k objednávce uveďte heslo: Dětenice ženám zdarma. Všechny vaše další otázky zodpoví středověká osádka z Dětenic na čísle 602 728 422 nebo 702 188 568.
Barokní zámek a pivovar v Dětenicích – jedinečný tip na výlet do Českého ráje

Barokní zámek a pivovar v Dětenicích – jedinečný tip na výlet do Českého ráje

Na prahu 3. tisíciletí, v letech 1998 – 2000, byl zámek Dětenice renovován a po 60 letech znovu otevřen veřejnosti. Na zámku se konají historické programy, rokokové plesy a středověké hostiny. V sousedství zámku je opravena historická budova pivovaru se středověkou krčmou a výrobou vlastního piva...

Středověký hotel Dětenice – návrat do doby dávno minulé

Středověký hotel Dětenice – návrat do doby dávno minulé

Místo, kde prožijete noc, která se pro vás stane nezapomenutelným zážitkem. Nový středověký hotel poskytuje naprosto unikátní interiéry, které vás vrátí v čase do vzdáleného středověku.

Středověká krčma Dětenice

Středověká krčma Dětenice

Máte rádi středověk? Krčma Dětenice nabízí všem návštěvníkům naprosto ojedinělý zážitek – přenesete do období středověku se vším, co k němu patří. Středověké speciality se připravují na otevřeném ohni, jí se rukama, obslouží vás personál v dobových kostýmech.