!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Hector Sport Praha
Životní styl

Hector Sport Praha

Hector Sport je sportovní centrum v Praze 10 - Malešicích s dlouholetou historií, ve kterém najdou návštěvníci sportovní vyžití, zábavu a příjemné posezení v klubové atmosféře. Hector nabízí mnoho sportovních aktivit, relaxaci ve wellness centru apod.
Ze sportu Hector nabízí squash, tenis, badminton, beachvolleyball, stolní tenis, posilovnu, bowling a skupinové lekce, například pilates, zumbu, cvičení maminek s dětmi a podobně. Na všechny tyto aktivity můžete použít jednotný kreditový systém. Z wellness aktivit si můžete vybrat relaxaci v sauně, soláriu a provádí se zde také masáže.

Pokud si rádi zahrajete squash, můžete se zůčastnit pravidelných čtvrtečních turnajů pro širokou veřejnost. V pravidelných 14denních cyklech vždy od 19 hodin a za startovné 250 Kč můžete poměřit své squashové umění s dalšími příchozími hráči.

Sportovní areál Hector Sport v Malešicích nabízí také restauraci s celoročním provozem od snídaní po večeře, od 9:00 do 21:00 ve všední dny, víkendy i svátky. Stoly jsou umístěny v prostoru baru, částečně i s výhledem na squashové a tenisové kurty. V letní sezóně (květen - říjen) můžete využít posezení na terase s výhledem na tenisové kurty a beach. Čepuje se zde Kofola a Pilsner Urquell. Vyškolení baristé vám připraví vynikající kávu značky Bristot. Ve všední dny nabízíme obědové menu.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 30. 8. 2020