!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Jóga pro rodiče s dětmi v jazykové školce KinderGarten v Praze

Jóga pro rodiče s dětmi v jazykové školce KinderGarten v Praze

Životní styl
Jógové cvičení maminek a tatínků s dětmi od 2 do 7 let v jazykové školce Kinder Garten v Praze Vinohradech. Lekce trvá celkem 60 minut a probíhá v českém i anglickém jazyce.

Jóga je cvičení, u kterého lze zábavnou formou rozvíjet u dětí jejich dovednosti v nesoutěživém prostředí. Během lekce se zaměřujeme především na uvědomění si vlastního těla a dechu, protažení a posílení svalům správné držení těla, soustředění, schopnost spolupráce, naslouchání svému tělu i ostatním a trpělivost.

Lekce trvá celkem 60 minut a probíhá v českém i anglickém jazyce. S sebou si prosím přineste vodu a pohodlné oblečení, jogamatky jsou ve školce k zapůjčení zdarma. Klade se důraz na individuální přístup, z toho důvodu je maximální počet účastníků 10, rezervace je nutná.

Cvičení se koná každé úterý od 15 do 16 hodin v krásných prostorách školky KinderGarten Vinohrady.

Celý popis
Naposledy změněno: 2. 10. 2019