Úvod > Co chcete dělat? > Hostel A&O Praha Rhea v Malešicích
Ubytování

Hostel A&O Praha Rhea v Malešicích

Hostel a&o Prague Rhea se nachází blízko Malešického parku, jen 200 metrů od tramvajové zastávky Zborov a 20 minut jízdy tramvají od historického centra Prahy. Kapacita zařízení je cca 1 000 osob, kterým slouží 350 jednolůžkových, dvoulůžkových a rodinných pokojů a apartmánů.
V 350 jednolůžkových, dvoulůžkových, rodinných a vícelůžkových pokojích je prostor pro každého, ať už jde o batůžkáře, školní třídu nebo rodinu. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou a WC, šampon 2v1 a kosmetické ubrousky. Bezplatné Wi-Fi v celém hotelu a 24hodinový servis a bar jsou samozřejmostí. Hotel nabízí „Working Table“ (pracovní stůl) v lobby, plně vybavenou kuchyň pro hosty a kvalitní pračku včetně sušičky.

Hotel a&o Praha Rhea se nachází jen 3 minuty chůze od zastávky tramvaje (stanice Zborov – Strašnické divadlo. Díky své poloze je tak skvělým výchozím bodem pro objevování nejkrásnějších míst Prahy.

V duchu hesla řetězce a&o Hotels and Hostels „everyone can travel“ se malešické zařízení zaměřuje nejen na baťůžkáře, ale i na skupiny, rodiny či páry jakéhokoli věku. Zmíněnému heslu odpovídá i cenová politika. Ta se podobá té, kterou používají nízkonákladové letecké společnosti – tedy čím vyšší obsazenost, tím vyšší cena, za kterou se prodávají zbývající pokoje. Při včasné rezervaci či během speciálních akcí ale mohou hosté pobyt v Praze získat například za „ďábelskou“ cenu 6,66 eur za osobu a noc. Zajímavé také je, že děti do 17 let mají v hostelu pobyt zdarma, pokud bydlí na pokoji se svými rodiči. Jednou z rarit hotelu je fragment někdejší Berlínské zdi před hotelem.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021