Úvod > Co chcete dělat? > Ubytování > Hostel A&O Praha Rhea v Malešicích
Ubytování

Hostel A&O Praha Rhea v Malešicích

Hostel a&o Prague Rhea se nachází blízko Malešického parku, jen 200 metrů od tramvajové zastávky Zborov a 20 minut jízdy tramvají od historického centra Prahy. Kapacita zařízení je cca 1 000 osob, kterým slouží 350 jednolůžkových, dvoulůžkových a rodinných pokojů a apartmánů.
V 350 jednolůžkových, dvoulůžkových, rodinných a vícelůžkových pokojích je prostor pro každého, ať už jde o batůžkáře, školní třídu nebo rodinu. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou a WC, šampon 2v1 a kosmetické ubrousky. Bezplatné Wi-Fi v celém hotelu a 24hodinový servis a bar jsou samozřejmostí. Hotel nabízí „Working Table“ (pracovní stůl) v lobby, plně vybavenou kuchyň pro hosty a kvalitní pračku včetně sušičky.

Hotel a&o Praha Rhea se nachází jen 3 minuty chůze od zastávky tramvaje (stanice Zborov – Strašnické divadlo. Díky své poloze je tak skvělým výchozím bodem pro objevování nejkrásnějších míst Prahy.

V duchu hesla řetězce a&o Hotels and Hostels „everyone can travel“ se malešické zařízení zaměřuje nejen na baťůžkáře, ale i na skupiny, rodiny či páry jakéhokoli věku. Zmíněnému heslu odpovídá i cenová politika. Ta se podobá té, kterou používají nízkonákladové letecké společnosti – tedy čím vyšší obsazenost, tím vyšší cena, za kterou se prodávají zbývající pokoje. Při včasné rezervaci či během speciálních akcí ale mohou hosté pobyt v Praze získat například za „ďábelskou“ cenu 6,66 eur za osobu a noc. Zajímavé také je, že děti do 17 let mají v hostelu pobyt zdarma, pokud bydlí na pokoji se svými rodiči. Jednou z rarit hotelu je fragment někdejší Berlínské zdi před hotelem.

Provozovatel

a&o Praha Rhea

V Úžlabině 3068/19
108 00 Praha 10
Tel.:
+420 222 767 615
Email:
feedback@aohostel...
WWW:
www.aohostels.com...
GPS:
50,079773 14,499554
 
Region:
Praha
Město:
Praha 10
Tipy na výlet:
Praha 10 a okolí
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Cinema Camp v Malešicích – film a animace

Podzimní příměstský tábor pro děti a teenagery ve věku 8- v Praze 10.
Praha 10, Praha

Instruktor základních pohybových aktivit – rekvalifikace

Kurz je určený pro zájemce, kteří jógu nevnímají pouze jako módní doplněk a tělocvik. Praktická a teoretické výuka je rozdělena do 9 hlavních bloků tak, abychom Vám předali ucelený základ, na který navážete svou osobní praxí a studiem. V kurzu max. 10 studentů.
Praha 10, Praha

Jóga pro těhotné

Jóga pro těhotné je ucelený systém cvičení pro období těhotenství, a to od momentu zjištění těhotenství až do samého okamžiku porodu.
Praha 10, Praha

Děti na startu – workshop

Pojďte společně s námi budovat projekt, který naučí děti pohybovým návykům již od 4 let věku. Pomůžeme dětem, aby byly zdravé, šťastné a plné energie!
Praha 5, Praha

Rekvalifikace – Instruktor jógy

Náš rekvalifikační kurz Instruktora jógy s 12ti letou tradicí v ČR je určen pro ty, kteří se chtějí stát zkušeným a kvalitním instruktorem jógy. Intenzivní a ucelené víkendy probíhají osobně. Jsme skupina maximálně 10 studentů, individuální přístup od začátku kurzu po závěrečné zkoušky.
Praha 10, Praha

Workshop StepTraining a BodyTraining

Představujeme vám jedinečnou příležitost zlepšit vaše dovednosti a obohatit vaše skupinové lekce o účinné posilovací formy cvičení. Přidejte se k nám na našem speciálním workshopu fitness, který vás naučí vše, co potřebujete vědět pro efektivní silově-vytrvalostní trénink zaměřený na posílení celého
Praha 5, Praha

Workshop Inspirace – Dětská jóga

Rozšíření základního kurzu dětské jógy (jeho absolvování není podmínkou) o další zajímavé prvky. Budeme se věnovat nejen hravým technikám, motivací dětí ke cvičení a oblíbeným tématům, ale i managementu hodin. Důležitou součástí budou i dotazy, které vyplývají z vaší vlastní praxe s dětmi.
Praha 10, Praha

Workshop – Kruhový trénink

Workshop je určen pro všechny instruktory, i pro začínající, kteří zvažují vést lekce skupinových cvičení. Během workshopu získáte nejen inspiraci v oblasti silových forem cvičení, ale dozvíte se praktické zkušenosti z komunikace a práce s klientem.
Praha 5, Praha

Aktivity v okolí

Škola létání na rogale

Zbavte se předsudků o tom, že létání na rogale je nebezpečné. Bezmotorové létání na rogale patří k nejdostupnějším a nejbezpečnějším leteckým sportům vůbec. Zážitkově pak zcela jistě k těm nejcennějším.
Praha 10, Praha

Judo a sebeobrana pro děti

Oddíly a kroužky juda a sebeobrany na mnoha místech v Praze, v Hostivici, Dolních Břežanech a Černošicích.
Praha 10, Praha

Judo pro dospělé – Judo club Seijin Praha

Rekreační judo klub pro dospělé začátečníky a mírně pokročilé v Praze-Malešicích.
Praha 10, Praha

Rodinné a komunitní centrum Jablíčkov

Vytváříme přátelský prostor pro setkávání rodin s dětmi, smysluplné trávení volného času, společný růst, podporu a sdílení.
Praha 10, Praha

Irské tance Seamróg v Praze

Pražská skupina irského tance nabízí výuku irských tanců pro dospělé a mládež. Vyučujeme jak klasickým tak i moderním irským tancům. Přijďte si zatančit!
Praha, Praha

Malešický park v Praze 10 – místo k relaxaci pro všechny

Park v pražských Malešicích prošel rekonstrukcí a nyní nabízí všem generacím místo k relaxaci i aktivnímu odpočinku. Objevíte zde veselé vodní prvky, okruhy pro cyklisty a in-line bruslaře, dětská hřiště nebo cvičební prvky pro seniory.
Praha 10, Praha

Strollering v Malešickém parku aneb kočárkování tak trochu jinak

Cvičení pro maminky v Praze-Malešicích, které nemají hlídání a chtějí se dostat zpět do formy. Strollering je fitness program, jehož cílem je dostat maminky znovu do kondice. Zaměřuje se na posílení a protažení hlavních svalových skupin.
Praha, Praha

Alej republiky ve Strašnicích

Ke stoletému výročí vzniku samostatného Československa vyrostla ve Strašnicích v Praze 10 nová lipová alej.
Praha 10, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Comfort Hotel Prague City East

Bydlete v americkém stylu. Hned u vstupu se můžete těšit na zářícího amerického veterána.
Praha 10, Praha

Malešický mikropivovar

Pivovarská restaurace s letní zahrádkou a s odděleným salónkem až pro 50 osob, oblíbeným pro pořádání soukromých či firemních večírků. 10 rotujících výčepních kohoutů, výběrová pivotéka s lahvovými pivy z celého světa. Domácí kuchyně včetně každodenního poledního menu.
Praha 10, Praha

Villa Betty

Klidné a pohodlné ubytování v Praze s rodinnou atmosférou, které Vám velké a neosobní pražské hotely nabídnout nemohou.
Praha, Praha

Hotel Don Giovanni

Moderní hotel postavený v roce 1995 je pojmenovaný podle slavné Mozartovy opery Don Giovanni. Jjediný hotel řetězce Great Hotels of The World v České republice.
Praha, Praha

Camp Žižkov Prague – zelená oáza klidu na Pražačce

Camp Žižkov Prague se nachází v městské části Praha 3 – Žižkov, uprostřed obytné čtvrti v areálu Pražačka a nabízí svým návštěvníkům nepřeberné množství aktivit k využití volného času.
Praha 3, Praha

Hotel Slavia v Praze – Vršovicích

Hotel Slavia je umístěn v klidném prostředí sportovního areálu SK Slavia Praha a nabízí levné ubytování v Praze 10 – Vršovicích blízko centra Prahy.
Praha, Praha

Wellness hotel Step

Hotel Step se nachází v klidné části Prahy 9, pouhé 3 km od centra města, v blízkosti metra Palmovka. Hotel nabízí luxusní vodní a saunový svět Infinit a sportovní centrum.
Praha 9, Praha

Restaurant Bohemia v hotelu Step

Hotelový komplex s rozsáhlým kongresovým, sportovním a wellness zázemím. Hotel nabízí moderní pokoje a apartmány, které jsou klimatizované. Hosté oceňují výběr restaurací s tradiční českou i mezinárodní kuchyní.
Praha 9, Praha