!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Rodinné centrum Jablíčkov
Zážitky

Rodinné centrum Jablíčkov

Rodinné centrum Jablíčkov je prostor pro celou rodinu. Poskytuje zázemí pro vzájemná setkávání maminek, tatínků a prarodičů. Jablíčkov také nabízí prostor pro seberalizaci a sebevzdělávání.
Za rodinným centrem Jablíčkov stojí občanské sdružení Mateřské a otcovské centrum pohody, nezisková organizace, působící již 12 let na Praze 10.

Rodinné centrum Jablíčkov nabízí kromě tradičního spektra mateřského centra také volnou hernu pro rodiče a děti, odborně vedené zájmové kroužky – výtvarné, hudební i pohybové – a také volnočasové a relaxační programy pro dospělé, rodiče i seniory.

Zájemci se mohou zúčastnit také výtvarných dílen a workshopů či odborných přednášek na různá témata.  Centrum pořádá také vícehodinové programy pro děti bez rodičů, kde děti aktivně využijí volný čas.

Součástí naší činnosti je poradenství - jak v oblasti rodičovské péče a výchovy, tak i v oblasti psychologické, psychosociální a výživové.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 9. 10. 2019